Ülkemizin rap müziğe olan bakış açısı nedir?

Bir sözde popçu çıkar mış mış diye şarkı söyler herkes dinler gerçek Popçulara lafım yok, ama hiçbiri de bir allame , ceza, hidra , norm ender etmez yani..

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Pop müzik sadece kulağa güzel gelsin diye yapılır bana göre. Sözlerine bakılırsa hiç bir b*ku anlatmıyor çünkü. Rap müzik daha çok hayatın koşullarını ele alır, yıkılmışız, ezilmiş insanlardan yana olur. Rap müziği bu yüzden çok seviyorum. Ülkemiz de fazlasıyla tarzım değil ergen var onların eline düşmesini istemediğimden müziğin tanınmasını da istemiyorum açıkcası.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Newschoolları bırakıp birde sadece tanınmışlara da bakmayı bırakmalısın. Tamam evet ceza - Mode xl - Sansar falan iyi ama herkes onu dinlemiyorda zaten. Sancak şu bu diye pop yapıcak kafada. Sehabe falan dinleyebilirler melankolik. Neyse kısaca aşk şu bu diye seviyorlar ama sende tam bilmiyorsun galiba massaka gibi önemli tarzında tek olan kişiler varken hidra nedir? Norm 'a da tamam parçalarından bir kaçını severimde e kardeşim piyasaya gelicem diyip gelmemek nedir? Sansar sırf gazapizmle beraber diye mi re-diss atmıyorsun falan diye düşünüp duruyorum.

0|0
    0|0
    • Massaka iyidir.

• New school olmamalı bence o özenti gibi sanki, bence türkçe rap.

• Dediğini anlamadım dostum? Newschool diye ayrım mı olmasın?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...