Canım sıkılıyor?

Hayat çok anlamsız geliyor. Artık hiç birşeyden zevk alamıyorum. Herkes de bir kıskançlık gözü var. Heryerde dışlanıyorum. Sınıfın en çalışkanı benim. Beni çekemiyolar. Arkadaş çevrem o kadar büyük değil. Çok utangaç , asosyal bir kızım. Kendimi düzeltmeye çalışıyorum ama olmuyo. Herkes bana ezik gözüyle bakıyor. Ben gerçekten bıktım. Hiç mutlu değilim. Bana ruhsuz , ölü diyolar. Naapabilirim? Benimle aynı olan bissürü insan var farkındayım. Tek ben değilim. Lütfen psikolağa git demeyin aileme söyleyemiyorum bu durumu. Hiç bişey olmamasına rağmen , içimde bir sıkıntı var , korkuyorum. Ama neden korktuğumu da bilmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkı can iyidir. Kolay çıkmaz. :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Elinden tutacak ve sokaklarda saatlerce dolaşacak birine ihtiyacın var. Hemen git birini bul demiyorum tabi ama biraz hayatın tadını çıkarmaya ihtiyacın var ömürler düşündüğünüz kadar uzun değil.

0|0
    0|0
  • Aslında bende senin gibiyim ama kafana göre birini bul sürekli sohbet et sıkılmazsın kimseyi takmazsın

0|0
    0|0
  • şemsi tebriz oku işe yarayacak

0|0
    0|0
  • bende almıyolum ve sen ne yapmalısın bilmiyorum zaten hayat zevkli olsaydı doğarken ağlamazdık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...