Kutlamasız yılbası geçiren oldu mu çok merak ediyorum?

Facebooka bir girdim, millet ne eglenmiş ne eglenmiş bir yaş daha yaşlandıgı için, neye neden sevindiklerini neyi kutladıklarını bilmeyen bir sürü cahil gördüm sanki :/ İnsanlar nasıl bu kadar gamsız olabiliyor dersiniz?

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Valla işten yorgun argın çıktım zaten kankamı aradım yemek filan yedik erkenden sonra drift yaptık yarıştık ordan eve gelip yattım. Bu kadar :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben kutlamadım uyuya kalmışım 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben kutlamadım kanks

1|0
    0|0
  • Benim facebook maşallah yiyen içen eğlenen gırla gidiyor yazıktır bu ülkenin insanına kimsenin yediğinde içtiğinde gözüm yok ama milletinde gözüne sokuyorlar yaptıklarını ben kutlamadim adetim değildir kutlayanlara da saygımız var.

1|0
    0|0
  • Ben kutlamadım inan. =\\
    Ailem mutaassıpc müslümanız..

2|0
    1|1
  • Kutlamadim

1|0
    0|0
  • Kutlamadım , kutlamam hacı.

1|1
    0|0
  • Kutlamadim tabi ki.. yilbasi diye eve daha onceden almadiginiz (cerez v. s) bile alsaniz kutlamis olucagimi bildigimden..

1|0
    0|0
  • hersene oldugu gibi yattim uyudum..

1|0
    0|0
  • Şarabımı aldım pencereden yağan karı izledim

1|1
    0|1
  • takvimdeki değişiklik neden kutlansın ki, hristiyan adetlerini de benimsemiyoruz, taviz yok

1|1
    0|0
  • sanane

1|0
    0|1
  • Ben bir kutlama yapmadım.. gerek duymadım.. sevgilimle gecirdim guzel bir geceydi özeldi.. kutlamaya gerek duymadım 😊

0|0
    0|1
  • ben kutlamadım

0|0
    0|0
  • Uyuyakalmışım ben yılbaşında ya 😂

0|0
    0|0
  • hastaydım ve evde uzanıyordum

0|0
    0|0
  • Yılbaşı gecesi yurtta odamda tek başıma ders çalışıyordum. Bu konuda tartışmayalım istersen :D

0|0
    0|0
  • 11 gibi yatakta uyuya kalmışım sabahta uyandiktan sonra aksama kadar oturdum evde

0|0
    0|0
  • sıradan bir gündü

0|0
    0|0
  • Oturdum ve cerezimi yedim bende kutlamadim yani :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne kutlamasi yaa.. hristiyanlardan bize empoze esilen bir seyi neden hayatimiza sokalim. peygamber efendimiz bir topluma benzemeye calisan o toplumdandir demis.. kimlere benzemeye calisiyoruZ ki biz. neyi kutluyorlar.. bir takvim baslangici. omrumuzden bir yil daha gecti.. kiramen katibin neler yazdi.. neyin eglencesi.. tam bir gaflet hakamat

2|0
    0|0
  • Rutin bir gündü. Hiçbir ayrıcalık yapmadık

1|1
    0|0
  • Gece kampüsünü izledim kutlama falan yok yani

1|0
    0|0
  • Of ne kutladım hem de. Yedim içtim eğlendim. Doğum günüme de daha var ayrıca, teknik olarak 31 Aralık ile aynı yaştayım hala. Yaşlanmadım yani. Peki sen bu sabah uyandığında bir gün daha yaşlandığın için ağladın mı? Peki dün akşam bir gün daha geçti diye sızlandın mı?
    Noel ile yılbaşını bin kere anlattık bin kere, hala ayrım yapamayanları görüyorum. Bak işte cahil onlara denir. Bana değil. Sana.
    İnadına merry xmas alayına jingle bells ulan!

1|0
    0|1
    • Katiliyorum 😄☝👌👍

• Yahu sen ödleksen, ölmekten korkuyorsan ben ne yapayım. Müslüman adamsın, yaratıcının huzuruna çıkmaya mı korkuyorsun diye sorarım o zaman ben de sana. Ayrıca düzgün yazamayacaksan da yazma, kimse seni gecenin bir yarısı cevap yazman için zorlamadı buraya. Kaldı ki mevzu seni bile ilgilendirmiyor, dış kapının dış mandalısın şu an benim görüşümün altında. Dundsr insan nasıl olur bilmem ama kesin o demeye çalıştığından da değilim ben ve sensen çok çok daha iyi bir insanım buna emin olabilirsin. Ayrıca evet senede tek izinli olduğum gün, daha doğrusu tüm sevdiklerimin izinli olduğu gün bu. Bayramlarda çalışıyorum, onun dışında ara dönem tatili vs şeylerde de herkes görüşmek için müsait olmuyor. Başka problem?
      @Bakir-erkek1905TR

• ya sinirden bana bile yanlış yazdırmışsın. Ne lüzumsuz adamsın.

• Herkesin kendi tercihi tabi ki ama ben kutlama yapmadim

1|0
    0|0
  • Ben kutlamadım

1|0
    0|0
  • Oturdum ve kestanemi yidim 😌😌😌

1|0
    0|0
  • Ben unutmuştum bile havai fişek atılınca farkına vardım yeni yıla girdiğimizi 😂

0|1
    0|0
  • phen

0|0
    0|0
  • kutlamam kesinlikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...