Dostluğu bitirmeli miyim?

Geçen seneden beri bir arkadaşım var. Arkadas kiz. Brbirimizi sadece arkadaş olarak görüyoruz ötesi yok. Ben bu arkadaşımın yeni yılını kutlamak için mesaj attım "iyi seneler" diye. Ardından sabah bir mesaj aldım bundan sonra ders haricinde mesaj atma bana erkek arkadaşımla sorun oluyor dedi. Bende ne yapacağımı bilemedim. Aklımdan da arkadaşlığı kesmek geçiyor. Sizce kesmesi miyim?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Kes donersede erk arkadasin kizar simdi atma

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• arkadassan bunu sorun etmemelisin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evet ayıp etmıs. sey de ben kopyalayıp aynı yazıyı rehberımdekı herkese atıyorum madem kı boyle sorun oluyor sıl numaramı bıdaha arkadaslık etmıyelım de. cunkı numaran rehberımde kalırsa ben uğrasamam tekrar kaldrmak ıcın zor gelıyor bana de en ıyısı hıc konusmayalım falan de

0|0
    0|0
    • Hocam sen de naptın eski sevgilim değil bişey değil sadece arkadaşım bu biraz ağır olmadı mı?

• tabıkı ağır bende olsa basımdan asağı kaynar su dokulur cok ayıp etmıs kız senı ne olark goruosa artık ondan hoslanıosun flnmı sanıo anlamadım neden ole tepkı verdı. sıl gıtsın muhatap bıle olma

• kesme aksine git erkek arkadaşına olum seni gebertirim benim arkadaşımla arama girip arkadaşlığımı bozma bir daha o kıza asla laf yapma karşında beni bulursun de geri adım atıcaksa o atsın

0|0
    0|0
    • Adamı görsem diyecek bir çift lafım var ama adamı tanımıyorum :/

Yükleniyor...