Uçağınız düşmek üzere; Kime, ne söylerdiniz?

Uçağınız düşmek üzere; Kime, ne söylerdiniz?

Uçağınız düşmek üzere; kara kutuya ses kaydı bırakma imkanınız var.
Son anlarınız da, kime, ne söylerdiniz?

Düşündüm.. Düşündüm. Dert edindiğim, buna da illa şunu söylemeliyim dediğim birşeyler gelmedi aklıma. Sizin geldi mi?

İyi haftasonları :)

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O an ki panikle cumlelerimi siralayamasam da cooook guzel seyler soylemeye calisirdim 😀 (soyleyemeden öldü )

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• il Temel’ in yanına gelmiş. Hadi demiş, vakit tamam, gidelim Temel. Temel pazarlığa başlamış:
    – Daha çok erken, lütfen bana 30yıl daha ver. Azrail tamam demiş. Temel hemen pilot olmaya karar vermiş, nasıl olsa beni havada yakalayamaz diye. Aradan tam 30yıl geçmiş, yine bir uçuş sırasında Azrail gelmiş ve Temel’ e süren doldu demiş. Temel :
    – Benim yüzümden arkadaki 300kişiyide mi öldüreceksin. Bırak uçağı önce aşağı indireyim demiş. Azrail :
    – Oğlum hepinizi bir araya getirene kadar zaten neler çektim ben : )

1|0
    0|0
  • Ey rabbim Ziyadesiyle nimetini şükürsüzlükle kötüledim verdiğin en büyük nimet ki yaşamımın sürdüğü bu ömrüde sana isyanla geçirdim affet

kelime-i şehadetle sonlardım sözümü :)

2|1
    0|0
  • Sevgilime sanırsam bir ses kaydı yapardım.. bensiz de mutlu olmaya çalışmasını yeni bir hayata başlamasını beni sadece iyi hatırlamasını isterdim.. Onu herkesten herşeyden çok sevdiğimi söylerdim.. ruhum hep yanında olacak derdim. seni çok seviyorum diyip bir öpücük bırakırdım.. ses kaydını kapatır ölümü beklerdim. başka birşey gelmez elimden

2|0
    0|0
  • hickımseye bisi demem

1|0
    0|0
  • kim düşürüyor len bu uçağı

1|0
    0|0
  • Sevdiklerinizin değerini bilin, doğruluktan şaşmayın, her zaman gerçekleri savunun.

1|0
    0|0
  • dursun özbek istifa:))

2|0
    0|0
  • yasin okurum dicem ama, ucak düşene kadar ilk sayfası bile yetişmezki.

1|0
    0|0
  • Pilotun yanına giderim. Hele kurban çekil ben kullanırım.

1|0
    0|0
  • Kelime i şahadet ve tonlarca tövbe...

1|0
    0|0
  • Rahat edin

1|0
    0|0
  • Herkesi son nefesini vermeden önce Fenerbahçe başarılar diye tezahürat yaptırıp kayda alırdım belki hafıza kartına ulaşılır sonra şehadet getiririm yapacak bişey yok Allahın dediği olur.

1|0
    0|0
  • Pilota küfrederdim

1|0
    0|0
  • Son dakikalarımda karakutuylamı uğraşıcam. hosteslere iş atardım :D

1|0
    0|0
  • şimdi cok ararsın beni

1|0
    0|0
  • Kelime-i Şehadet getiririm ve bugün ölüyorum sonunda anne derim.

1|0
    0|0
  • son sigaramı içerdim :D

1|0
    0|0
  • Pilotun anasını avradını...

1|0
    0|0
  • Hepinizin ya ben gidiyorum derdim

1|0
    0|0
  • anne seni çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Hadi gel bulusalim eski köprunun altinda...

1|0
    0|0
  • Arkamdan bol bol kuran okuyun derdim öteki tarafa çalışırdım :))

1|0
    0|0
  • Anneme bende ölüyorum diye üzülmesin daha çok mücadele etsin derdim galiba

1|0
    0|0
  • Kanadımı kırdılar uçamadım annooooouuvvv dışşşşşşşş!!!😄😄

1|0
    0|0
  • diger tarafta gorusmek uzere

1|0
    0|0
  • Yanimdaki kadına tecavuz ederdim ;-)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Oğlum, kızım sizi çok seviyorum. Anne çocuklarım sana emanet. Beni unutmayın. Eğer eşim evlenirse bile beni çocuklarıma hep anlatsın.

1|0
    0|0
  • Konuşmadığım şahıslar, hakkınızı helal edin. Siz bu kaydı dinlediğinizde ben mefta olmuş olacağım ama siz yine de beni unutmayın, tripçi Revşen diye hatırlayın. 😂

1|0
    0|0
  • Eshedu... Diye baslar ya Allah bela vermis alla cocukumu almis derdim

1|0
    0|0
  • Heralde hoşlandığım ama 3 senedir açılamadığım kişiye onu sevdiği söylerdim. Lanet olsun bu utangaçlık ve reddedilme duygusu :(

1|0
    0|0
  • Hakkınızı helal edin derdim 😂

1|0
    0|0
  • Son duami etmekten ses kaydi yapmak aklima gelmezdi.

1|0
    0|0
  • Herkesi seviyorum hoşçakaln helal edin bak hakkinizi bende etmem diyip son bir tehdit cekerim sonrada Kelime i Şehadet getiririm.

1|0
    0|0
  • Hakkınızı helal edin derdim aileme bir de bir mevzu daha var da onu şimdi söylemiyim :)

1|0
    0|0
  • Ölmemi çok istiyordun ya ölüyorum işte, mutlu olursun belki.. bunu diyesim geldi

1|0
    0|0
Yükleniyor...