Arkadaşın / sevgilin / ailenden biri Psikiyatrik ilaçlar kullandıgını ögrensen tepkin ne olur? büyütülecek durum mu?

Aurorix, cipralex , antidepresan vs... sevgiliniz olsun ya da eşiniz, arkadaşın Psikiyatrik ilaçlar kullansa tepkin ne olur?
korkarmısın? uzaklasırmısın? görüsmeyi kesermisin? hemen gidip dedikodusunu mu yaparsın baskalarına anlatarak?
tepkin ne olur yani?
onunla o konuyu konusurmusun? sogurmusun? sevgilinizle geleceginizi bir daha düsünürmüsün?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllar önce Rexafin kullandığını sonradan öğrendiğim bir sevdiğim vardı. İlacı bitip tedarik edemediklerinde onu tanıyamadığım.. o zaman öğrendiğimde vazgeçirmeye her anında yanında olmaya çalıştım ama o ısrarla daha kötü olmak istedi.

Sonra... ayrıldık.. başkasından evlilik dışı çocuk aldırdı ve o kişi defolup kaçtı. Bu ise hapları ile başbaşa.. şundan emin oldum ki o haplar bağımlılık yapmıyor.. doktoru hastasını inandırıyor seni bu iyi edecek diye.. başka bir şey değil.. çünkü ben 15 günden fazla İÇMEMESİNİ sağladım ve hayatı daha güzel görmeye başlamıştı.

0|0
    0|0
    • bazen tek care ilacdir yillar sonra tedaviden gelinen sonuc bu

• tesekkürler ilgilenip yazdigin icin

• Rica ederim. İlk değilsin ve her zaman. Hayırlı geceler

En İyi Kız Görüşü

• O o tür insanlarla daha iyi anlaşıyorum hayır, dedikodu kesinlikle huyum değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• önce daha önce neden söylemediği için kızarım sonra anlayışla karşılardım çünkü insanların ön yargılarından korkmuş olabilir

0|0
    0|0
    • cogu insan aciyarak gidip dedikodu yapabilir

• evet benimde kullanmam gerektiğini düşünüyorum inirsel bir problemim var ellerim hergün titriyor çabuk parlayan bir insan oldum son 1 yılda tahammül seviyem yok gibi bişey kimin sıkıntıları varsa allah yardımcısı olsun dedi kodu yapanında canı cehenneme

• anladim

• Alt tarafı ilaç

0|0
    0|0
  • ben kullandım 3 hafta. ve herkesin davranışı normaldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bn onu iyleştiririm insan sevdiğinin dedikodusunu yaparmi

0|0
    0|0
    • mesela arkadas cevrede olur bazen kötü niyetli gider hemen baskalarina anlatir.

• Ben onlari takmam sonuçta seviyorum her insan dort dortluk degilki

• kullanıyolar zaten tepkim yok ne diyim

0|0
    0|0
    • bazi insanlar kötü düsünüp aciyor ya da arkadasindan dedikodu yapiyor

• kötü düşünücek bir durum yok bende psikoloğa gitmiştim

Yükleniyor...