Sizce nasıl zengin olunur?

zengin olmanın yolları nedir tek iş yapmakla insan zengin olamaz tüm zenginlerde kara para var mıdır sizin düşünceleriniz nedir?

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Zengin el bulmak
    Zengin aileden gelmek
    Orta halliden gelip fırsatları değerlendirmek
    Normal aileden gelip eğitim ile yükselmek

3. Yü kuzenim yaptı şu an amerikada yaşıyor. Mustang ve 428 sahibi.
    4. Yü de ben yapmaya çalışıyorum oluyor gibi :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya babadan sengin olcak ya da kafayı kullanacan panpa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 4-5 yılımı kaybettim ben işimde başarılı olacam diye. birşeylerden ödün vermeden olmuyor maalesef. evliliği erteledim, işime asıldım, başarılı oldum da çok şükür. Biraz sabır ve doğru strateji izlemek çok önemli. sabretmiycek adamın ömrü boyunca patronlara köle olmaktan başka çaresi yok maalesef. aklım olsaydı daha genç yaşlarda hiç okullarla vakit kaybetmezdim şahsen. hep devletin saçmasapan oyunları işte.

0|0
    0|0
  • Fakir kimdir bilir misiniz? Fakir isteği çok olandır der bilge tersi ise zengin kimdir isteği az olandır.

0|0
    0|0
  • Zengin olmak görecelidir. Bende zenginim fakat ailenin önemi var. Mesela benim dedem inşaat dike dike zamanının ilk apartmanlarını yapa yapa şirketi geliştirmiş. Bu işler sermaye ile başlar sermaye ile biter.

0|0
    0|0
  • Futbolcu, Aktör, Sanatçı, Voleybolcu vb. ol bunlar yetenek istiyor ama hiç olmadı mafya ol 20 suriyelinin eline silah ver mekan bas haraç topla buda sana göre değil sen zengin koca bul bence :S

0|0
    0|0
  • Ticaret bu kadar

0|0
    0|0
  • Ya babadan kalacak ya da şansın olacak diğer türlü zor :)

0|0
    0|0
  • Hırsızlık yaparak kısa zamanda olunabilir başkada birşey aklıma gelmiyor ya da Loto çıkar şans işi :)

0|0
    0|0
  • Risk almalısın😇

0|0
    0|0
  • zengin bir adam bul bastır nikahı olsun bitsin

0|0
    0|0
  • Her zaman iki gelir kaynagi olmali bence bir insanın

0|0
    0|0
  • Mutlaka birinin sırtına basarak yükselirsin

0|0
    0|0
  • çok zor

0|0
    0|0
  • herkesin kazandığı kara para diyemeyiz, ama önemli olan kendinin çalışıp kazandığı.

0|0
    0|0
  • dünya kadar malın olacağına fındık kadar damın olsun demiş atalarımız

0|0
    0|0
  • Para parayı çeker ;)

0|0
    0|0
  • Çalışıp para biriktir sonra araba alıp sat sonra doğudan ev al kirala ikinci evi de alırsan iyi :)

0|0
    0|0
  • sen zengın olan bul yeter bnde zengız kız arıyom

0|0
    0|0
  • en büyük zenginlik az çalışmaktır ne kadar zengin olursan ol çok çalışırsan fakirsin nokta

0|0
    0|0
  • Hayalle yaşamak :D

0|0
    0|0
  • Kodaman olursan olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• vardır tabi, kadının da zengin olmasının yolları var tabi

0|0
    0|0
  • Zeki ve kurnaz olursan zengin olursun.
    Zenginlerin %95i hak yiyerek zengin oldu. Başkasının maliyla mutlu mesut yaşayamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...