Iphone Türkiye'de neden tutuldu sizce?

Iphone Türkiye'de neden tutuldu sizce? Ben şahsen Iphone ların fazlasıyla abartıldığını düşünüyorum en pahalı hemde gereksinim olarak onu geçen telefonlarda var galiba takıntılı ve özenti br milletiz sizce

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Katılmıyorum hepsinden daha iyi fonksiyonlu telefonlar.

0|0
    0|0
    • ıphone 5 serisine kadar telefon bile değildi bunu insanlar abarttı donanım olarak çok kötüydü her zaman ondan daha iyisi vardı.

Erkekler Ne Diyor 1

• Sahsen 4-5 marka farkli telefon kullandim ve iphone da kalici oldum ve sebebi şu ki hem diger telefonlar gibi sadece iç tasarıma değil dış tasarimada onem veriyor diger ozelligide kendine ait isletim sistemi olmasi ve kasma oraninin neredeyse en fazla ayda yilda bir kere olmasi diyebilirim

0|0
    0|0
    • dış tasarımı hoşuma gitse de iç tasarımı donanımı abartıldı bana göre satışının iki nedeni vardı birincisi en önemlisi Steve Jobs ve hikayesi ikinci özentilik tüm dünyada yayılmaya başlamıştı ve kendi işletim sistemini kullanması bir avantajdı 6 serisi güzel dayanıklı bir telefon 5 serisi berbat

• Evet bunada katiliyorum hatta şu var ki pahalı olması fiyatının hiç düşmemesi insanları dahada buna yöneltti elitist kesmin gözdesi oldu ve samsung benzeri telefonlar alay konusu bile oldu zamanında. şu an ise 6plus im var 1 yili gecti alali ve cidden hicbir sorunum olmadi simdiye kadar gayet memnunum

Yükleniyor...