Kapat

Kadın dediğin şöyle böyle olmalı diyen çok, peki erkek dediğin nasıl olmalı?

Bana göre cömert şefkatli ve birazcık romantik sizce? 😊

0|0
18|33

En İyi Erkek Görüşü

• Sarışın, renkli gözlü, uzun bacaklı, beyaz tenli, ince bilekli dilber filan fasarya... Kadın dediğin hatun olacak arkadaş, sözüne güvenilir, olacak. Bileceksin ki konuşulanlar burada kalır, kapıdan çıkmaz bir daha. Ağzı sıkı olacak kadın dediğin. Sırrını tutacak ama gününü bekleyip kusmayacak...

Para lazımcılardan, kürkçülerden, cep telefonu manyaklarından, dırdırcılardan, unutkanlıklarını senin üzerine atanlardan, kendi yetersizliğini seni suçlayarak rahatlayanlardan, raf süslerinden, tehtidkarlardan, kaçaklardan, kıkırdayanlardan, boş bakanlardan olmayacak.

Saflığı, cahilliği, aptallığı oynamayacak, biraz ukala olabilir ancak sana rol yapmayacak. Komplekslerini güzelliğiyle örtmeye çalışmayacak. Bir şeyi çok isterse ve inançları doğrultusunda yapacak. En önemlisi kendini sevecek arkadaş, kendini sevmeyen kadından sana ne hayır gelir. Bir bakarsın ki yıllar sonra bu kadınla ne yatağa sığabiliyorsun, ne toprağa... Koluna takıp gezmesini de bileceksin gururla, koynuna çekip sevişmesini de şehvetle. Analığını da bilecek, çocuklarından saygı görmeyi de, anaya babaya hürmet etmeyi de...

Kadın kadın olacak be, seni sadece sen olduğun için, sensin diye sevecek. Parayla pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dediğiyle , sınırlamayacak. Hem sevgilin, hem arkadaşın, hem annen, hem çocuğun olacak, bağrına basacaksın huzurla... Bileceksin ki evde 'O' kadın tarafından beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana...

Öyle bir kadın işte... Vardır vardııııııııır!..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 32

• Bu soruyu sadece kadınlara açık olarak yapman gerekirdi sevgili dostum.

Soru olmamış, sıradaki!

0|0
    0|0
  • Kimse kimseyi kalıba sokamaz.
    Herkes farklıdır. Şekil değiştiremez.

0|0
    0|0
  • Benim gibi kitap okusun, adam olsun it poku sıcsın.

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin uzun saçlı olur.

0|0
    0|0
  • Erkek gibi olmalı

0|0
    0|0
  • kadın böyle olmalı derken , Arian Grandeyi kastedıyor olabılırız..

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin kadinina sahip cikmasini bilecek kalbini kirdiysa onu yapmasinida bilecek yeri gelecek romantik yeri gelecek maco olacak kadinini kimseye muhtac duruma dusurmeyecek vs. vs. iste

0|0
    0|0
  • Buyrun benim

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin kişiliği düzgün olsun Sadık olsun güzelliğin ve çirkinliğin bir önemi yok.

0|0
    0|0
  • imanlı olsun diğerleri sonradan edilinebiliyor

0|0
    0|0
  • Kendine güveni tam, ufku geniş, özgür düşünceli ve zeki olmalı.

0|0
    0|0
  • Adam olsun

0|0
    0|0
  • nekadar paragöz kızlar varya

0|0
    0|0
  • Erkek olmalı işte ssj

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin benim gibi olmalı ^^ Azcık romantik ve kibar ^^

0|0
    0|0
  • Çok şey yazarım ama üşüyorum

0|0
    0|0
  • Romantik olacak tabii ama oncesinde bir kac sey var agir olacak biraz saygin olacak esine ve kararlarina saygi gosterecek onu kirmadan incitmeden iliskisini idare edebilecek...

0|0
    0|0
  • Merhamet olsun hepsi olur.

0|0
    0|0
  • Bilemicem ^^

0|0
    0|0
  • Bana gore sevgili olarak hissettigi kisinin kollayacak bir gizli dag olmalidirr hergun onu merak etmelidirr

0|0
    0|0
  • benim gibi

0|0
    0|0
  • karşısındakinin hakettiği gibi olmalı.

0|0
    0|0
  • cömert derken

0|0
    0|0
  • Sakin sessiz namuslu şerefli edepli

0|0
    0|0
  • Sevdiği kız çok naz yapiyosa ornek kolundan tutar alır götürür

0|0
    0|0
  • insannnnn

0|0
    0|0
  • kadın hak ediyorsa degeri verilmeli ederi gideri

0|0
    0|0
  • komple olmalı kadınının her ihtiyacını karşılayabilmeli

0|0
    0|0
  • tabıkı seksi olmalı

0|0
    0|0
  • Bakımlı, delikanlı, sadık, temiz, sahiplenen kıskanan, kendine güvenen ve eşinin nazını çekebilecek erkekleri sevin kızlar. Üzülürsunüz yoksa...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 17

• Delikanlı, sadık, özü sözü bir, laf gevelemeyen, dürüst, centilmen, istikrarlı, ne istediğini bilen adam gibi adam olmalı.

0|0
    0|0
  • Zeki , bilgili , okuyan , öğrenmeyi seven , gezmeyi , hayvanları , sanatı seven , kadın haklarına ilgili , belli oranda feminist düşünceye sahip , edebiyata , resme , fotoğrafçılığa ilgi duyan, sportif , nazik , neşeli , sevecen, ilgili , romantik , alçakgönüllü , hoşgörülü , edep nedir bilen , yerine göre davranmasını bilen , olgun bir adam olmalı , ee biraz da tipi olsa tadından yenmez.
    aaahaha , sevgiyle.

0|1
    0|0
  • cesur cömert yerine göre alttan alan sert :D

0|0
    0|0
  • O bence bir adam olsun yaaa

0|0
    0|0
  • Ortamda seni laflarıyla azarlayacak olanından değil, gözleriyle susturabilecek olanından olmalııı :D

0|0
    0|0
  • Beyfendi olgun otoriter dininde düzgün işi olan hmmm hayırlısı olsun yaa :D

0|0
    0|0
  • Efendi dürüst centilmen

0|0
    0|0
  • Adam olmalı

0|0
    0|1
  • kiskibar olsun öpülmeyi ve sevişmeyi sevsin ulaşılabilir olsun ve sempatik olsun nokta net

0|0
    0|0
  • Bence cömert olmalı, nereye gitmek istersin değil de bugün Misal olarak sinemaya gidiyoruz, piknik yapacağız vs vs. Kendisi plan yapmalı. Kadının gittiği yere karışmak yerine oda onunla gitmeli mesela. Veya giyeceği şeyi görünce Kıskanmak yerine onun üzerine uzun bir hırka alırsan daha çok yakışır demeli tatlı dil ile hersey çözülebilir. Kıskanç olmalı ve ben ukala erkeklerden hoşlanıyorum çok abartmamak kaydıyla. Konuşmayı bilmeli vr kavgadan korkmamalı buna güçlü olmakta denebilir

0|0
    0|0
  • Duygusal olsun , cimri olmasin , deger bilen , saygi duyan , guclu, zeki, dusunceli , iyi kalpli... dusundukce bitmiyor😊😊

0|0
    0|0
  • Olmasada olur :)

0|0
    0|0
  • İyi, cömert olmalı.

0|0
    0|0
  • Şefkatli ve esprili ve birde uzun boylu :D

0|0
    0|0
  • Dürüst ve sadık olmalı