Iyi kiz kotu kiz kavrami?

Arkadaslar neden insanlaei gorunuse gore edepli ya da edepsiz diye ayiriyorsunuz anlamiyorum. Bence bir insan hayatini yasamali ya. Ornegin ben zamani gelidiginde bara gidip ickide icerim dansta ederim ortamlara uyum saglayabilirim ama elime erkek eli degmedi mesela. Ille bir kiz evlenilcek kiz olmasi icin sunepe mi olmasi lazim anlamiyorum bu yasam tarzi bana gore degil ya. Haddini ve sinirini bilerek yasamak lazim arkadaslar. AMA YASAMAK CIDDEN YASAMAK. Benim sevgilim zamani geldiginde icki icmeli sigara iciyosa karismam yeri geldiginde delice bir ortamda gulebilmeli sacmaliklar yapabilmeli yasamaktan dibine kadar yasamaktan asla vazgecmemeli.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ''bu yaşam tarzı bana göre değil'' demişsin
    kendi yaşam tarzına göre insanla evlen senin yaşam tarzını beğenmiyenlere burada laf atma yetkisine sana veren nedir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten dediğin bar, clup tarzı ortamlarda bulunsaydın böyle konuşmazdın, emin ol. Kimse kimseyi kandırmasın. O mekanların nasıl yerler olduğu bellidir. İyi niyetle giden hatta elit pahalı yerleri tercih edenlerin de kavşak noktası aynıdır. Amaç eğlenmek olunca buna giden yollarda hesabı sen de ödesen iyi bir üniversiteden de mezun olsan. Oranın eğlenme adabı var. Ve bu etik davranan insanları aşar. Sana gittiğim mekanlarla ilgili bir sürü foto atabilirim. Kaliteli, kalitesiz sonuçta eğlendim ama hep yanımda sevgilim, kuzenim, kız arkadaşım vs oldu. O mekanlara giderken göz göze anlaşan kızların eteğini giymekle mekana yakışan şekilde giyinmek arasında da çok fark var. Oturuş kalkma, sohbet, içme adabı bunlar kendini belli eder. Kim iyi kim kötü. Maalesef özenti kız çok fazla kavram kargaşası yaşıyorlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İyi kız vermeyen kötü kız verendir bu kadar basit

0|0
    0|0
    • Ben bakimli bir kizim zaman zaman alkol kullanirim sosyalim arkadaslarla sigara falan kullaniyorum bu sitede bu kizlari kotu kiz bellemislerde ondan dedim. Oysaki bieak vermeyi el ele bile tutusmadim kimseyle

• Tatlım kötü alışkanlıklar zamanla büyür. Bugün alkol yarın uyuşturucu ertesi gün her erkekle ilişki yani bunun sonu olmaz hep devam eder. bir kere pisliğe battın mı artık öyle devam eder. Bak ABD'ye dünyanın en çok seri katillerinin, fahişelerinin, pisliklerinin olduğı ülke (2014-araştırma şirketleri)

• kardeşim onu bunu bilmem veren kız candır kızlar açılın saçılın erkekler görseldir bizler görseliz vermiyorsanız aşk ve sevgi yok olmaz

0|0
    0|0
  • sen istiyor pompa?

0|0
    0|0
    • Kös kös evde otur her seyden kork asosyal yasamaktan korkan insanlar dolu etrafta hayata bir kere geliyoruz ya

• Ayrica dediklerimden aklina gelen bu mu yani

• kaynatmıyak mı :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...