Merhaba arkadaşlar lütfen hepsini okuyun...18 yaşındayım ve liseye gidiyorum ve kekemeyim. Hoca tahtaya kaldırırken veya soru sorarken, arkadaşlarımla konusurken resmen kekelememek için soğuk terler akıtıyorum ve bu beni gerçekten bitiriyor... Düşünsenize bi'başkasıyla konusurken yüzünüzün sekilden sekle girmesi ya da bir sesi çıkaramamanız, he he sesler çıkarmanız ve karşınızdakininde size acıyarak bakması, ikinizinde yüzünün kızarması gerçekten çok kötü arkadaşlar. Fırına gidip 2 ekmek diyememek, sevdiğiniz kıza sırf bu yüzden açılamamak gerçekten çok kötü bisey arkadaşlar..:(Bi'keresindede hoca slayt hazırlatmıştı... normalde herkes düzgün bi'şekilde slaytını sunarken resmen ben bitiyorum ya.. Slayt gününü iple çekiyorum resmen... Slaytı sunarkende birden bire takılmak söyleyememek.. bütün sınıfın susması ya da hocanın''tamam yavrum hadi otur sen'' demesi gerçekten çok kötü arkadaşlar...1. sınıfta kekeme kursuna gitmiştim şu an 90% geçti ama hala bazı durumlarda kontrölden çıkabiliyor ve bu yüzden bu tür durumlardan korkuyorum hatta sevdiğim kıza bile açılamıyorum.. onunla sohbet ederken içimdekileri dökemiyorum... bir kaç haftaya kekemelik kursuna tekrar başlıyacam umarım faydası olur. Sizin de görüşlerinizi alırsam çok sevinecem arkadaşlar. Şimdiden o kıymetli vaktini bana ayırıpta sorunumu okuyup ve yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarıma çok teşekkür ederimm

Güncellemeler:
Artık dayanamıyorum... Gerçekten:(
Up

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İsterseniz slayttan önce hocanızla görüşün ve durumunuzu anlatın. Kekemelikle ilgili bir yöntem duymuştum. Ağız içinde yutulmayacak büyüklüğünde taşlar alarak deneme yapabilirsiniz. Birde size tavsiyem kendinize güvenin, özgüveniniz tam olsun. Kendine inanmakla başlar her şey.

0|1
    0|0
  • Okumadım.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...