Nigdeliler kürtmu?

Beyler bayanlar Anne tarafindan dedemde anneannemde sehir olarak izmirli ve irk olarak rumdur. Sonra bursaya gelmisler. Babam tarafindansa Dedem giresunlu babaannem nigdeli. Sonra bursaya gelmisler. Annemde babamda bursa dogumlu. Bende amerika dogumluyum ama 2 yasindan beri bursada yasiyorum. Ondan once amerikadaydim herneyse gecen biri nigdeliler kürt dedi. Benim babaannemde nigdeli olsuguna gore bende azda olsa kürt geni olma ihtimali var. Bunun ihtimali bile beni korkutuyor cunku kürtlerden nefret edirim. Herneyse Nigdeliler kurtmu, umarim degildir cunku kanimda en ufak bir pis kürt geni bile istemiyorum. Ve bu konuda cok ciddiyim.

Güncellemeler:
Bu arda tip olarak kurtlere hic benzemem. Beyaz tenli yesil gozlu ve Biraz koyumsu sari renk saclarim var.

0|0
66

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir, Atatürk zamanında isyan eden kürtler'i sağa sola yerleştirmişler

0|0
    0|0
    • Onların köyleri bellidir ve kürt olduklarını bilirler, iç anadolu bölgesi bölge olarak türkiyenin en safkan türkmen bölgesidir

• Benim şivem bu kardeş

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Her kürt pis değildir.

1|0
    0|0
  • Inşallah kanının hepsi kürt kanidir !!!

0|0
    1|0
  • bende izmirliyim bursada yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Niğdeliler Türk'tür. Kürtlerin toplam nüfusu 14 milyon civarında zaten onların çoğu da Doğu'da.

0|0
    0|0
  • Bir bilgim yok ama kürtte vardır türkte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Niğde %98 i Türk'tür.

Yalnız güncelleme de yazdıklarında uyaracam. Asıl Türkler de sarışın yoktur. Asıl Kürtler sarışın ve esmer ve her renk göz renkleri vardır.

0|0
    0|0
  • Arnavutlar çok Anadolu insanı da çok ama katşyen kurt değiler tabi niğdeye başka yerden gelmediyse babaanen
    Bizat niğde bor da 2 yıl yaşadım

0|0
    0|1
  • Saçma rum kanı taşıyorsun ve kürtlere raf ediyorsun komik gerçekten, bu arada nığdeliler yüzde yüz türkmendir, bunu kırşehirli bir türkmen olarak söylüyorum

0|0
    0|0
    • neden rum kanı taşımak berbat birşey mi?

• @izmirlikumpir yörük dediğin türkmendir zaten, iç anadolunun tamamı ve egenin bazı bölgelerinde yaşarlar, neyse uzatmayalım arkadaşım, dediğim gibi ben kendi adıma konuşmak gerekirse karacakurt türkmen aşireti olarak kafatascı değiliz

• uzatan kim. Sadece söylemini yanlış buldum. İyi günler.

• niğde ne alaka? kürt değil

0|0
    0|0
  • bir gün herkes fener bahçeli olacak...

1|0
    0|0
Yükleniyor...