Siz olsanız ne yaprdınız?

bır ışletme sahıbıyım ve çok çok zor bir is yapıyorum. yaklasık 20 kısı çalıstırıyorum. yaptıgım iş gercekten çok zor. gecem gunduzum bellı degıl neredeyse gunun 16 saatını ıs yerınde gecırıyorum. yonetıcıyım. cokta cıddı para kazanıyorum fakat ne kazandıgım paramı harcayacak vaktım oluyor nede dıger ınsanlar gıbı sosyal bı yasntım var. hersey sıfır ve 16 saatın neredeyse tamamı stresle dolu.5 yılı askındır yapıyorum ve maddı anlamda cok memnunum. ama su gunlerde gercekten bırakıp cekılıp gıdesım var. cokta zor kurdum ısletmemı ılk gunlerımden cok daha ıyıyım. sızce bırakıp herseyı satıp cekılıyımmı kenara? ısletmemı satsam yaklasık 30 daıre alıp rahat yasayabılırım. devam etsem her sene cok daha fazlası oluyor. pes edıp cekıp gıtsem mı yoksa savasmaya devam mı etsem?(kendı profılım yok bır arkadasımın profılınden bu soruyu sanal aleme sormasını ıstedım)

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Başka güvendiğin biri yok mu onu geçir başa?

0|0
    0|0
    • çok denedım ama beceremedıler teknık ve hassasıyetı yuksek bı ıs

• ılk kez bırısı benı onayladı yaa aılemelede cok tartıstım bu konuyu kımse sat demedı. hepsı ustume geldı durdu. ama beklesın herkes artık bende yasayacagımm. yenıden 17 yasına donecegım bee ıcımdekı cocuk ölmedi halaaa :) senı sevıyorummmmmmmmmmm cok teskkur ederım sana

• Rica ederim 😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi iş?

0|0
    0|0
    • uretmle alakalı bır ıs dettay vermıcem bu konuda fıkır ıstııyorum sadece

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence devam et.

0|0
    0|0
  • Hazıra dağ dayanmaz boşver devam et sadece eğer elindeyse işlerini hafifletmeye bak

0|0
    0|0
    • işimi yapacak bı yardımcı yıllardır bulamadım teknık bı ıs ve bende cozuluyor ben olmadan olmuyor ve ben bundan cok bunaldım

• Bağış yapıyorsan her türlü kabul edilir.. :) şaka bir yana Yardım et insanlara.. Bıraksan, o stresi koşuşturmayı özlersin. Bırakmaa

0|0
    0|0
    • evet bır gun bıle normal ınsanlar gıbı bos duramıyorum artık hasta gıbı bısey oldum. hıc ısım olmasa bıle pazar gunlerı ıs yerıne gıder oldum. sosyal hayatım hıc yok. hıc bıseyden tat almıyorum

• Alıyorsun bak mesela çalşmaktan keyif alıyorsun. :) gülümse asık suratlı olma

• eveet be guluyorum bazen yalandan kendımı avutuyorum ışte...

Erkekler Ne Diyor 2

• kazandığın parayı işcilerinle bölüştürebilirsin ayrıca kendine bir yönetici adayı bul o yönetsin sen keyfine bak

0|0
    0|0
    • çalısanlarımda hakkını alıyor sorun o degıl ben çok bunaldım

• Nence bir kafa tatiline çık al aileni felan şöyle az degil bir ay felan bir kafa tatili yap kendine gelirsin emin ol 😊✌ satayım felan deme sonra pişman olursun benim dedigimi yap sen ✌😄😊

0|0
    0|0
    • sadece 5 yılda kımseye soylemeden 4 gun bı tatıle cıktım ve telımı kapattım. butun musterılerım feryadı fıgan... sadece 4 gun yaaa 4 gunde tele 250 cevapsız arama gelmıs cok bunaldım cok. tatıl donusu yol boyu otobanda musterılere acıklama yapmak zorunda kaldım ve o gunden berı sogudum. basında cok heveslıydım ama kalmadı hevesım

• Şirketin başına güvendigin birini vekil olarak geçir bir sorun çıkmaz

Yükleniyor...