Vatan namustur haksız mıyım?

Ben Kürt üm az önce 4 şehit haberini izledim ve ağladım. Içim sızladı. Başımın ucunda Evimin girişinde Türkiye bayrağı var. Ben namusum şerefim haysiyetim diye bildim o bayrağı ve bu vatanı. Haberi izlerken anneme şunu söyledim "bu insanlar haksız mı bizden nefret etmekte, arabada diri diri yakmaya çalışıyolar milleti, bu insanlar biz kürt milletinden neden nefret etmesin dedim." Ve şimdi burdan size sesleniyorum nolur hepimizden nefret etmeyin inanın hepimiz aynı değiliz. 😔😔 Keşke yetim öksüz kalan o çocukları tek tek bulabilsem ve helallik isteyebilsem 😔😔

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Her koyun kendi bacağından asılacak.

Ben de şehit haberlerine çok üzülüyorum ama keşke onlarda Zamanın da bize acısalardı. En çok ezilen ırk Kürt halkıdır. Şimdi Kürtler kimisi intikam için dağlara çıkıyor kimi bizim gibi kürtler ise bunları unutmaya çalışıp barış yoluna giriyor.

0|0
    0|0
    • Sovyet rusya da eziyet gören Türk hâlâ Doğu Türkmenistan da öldürülen Türk onlar da eziyet çekti onlarla sırt sirta korumadik mı biz bu vatanı? Lütfen nefret kin kusan insanları önemseme

• Gerçekten çok derin bir konu. Eskiden kendimi çok yorardım böyle konulara ama baktım ki herkes kendi doğrultusunda gidiyor, ben de artık bu konuyu tartışmıyorum.

Ama sana tavsiyem böyle ol, kimseye Irkı için yadırgama, vatanını sev ve kendi ırkından da utanma. Kürtlük çok güzel bir ırktır.

En İyi Kız Görüşü

• Kürtlükle alakası yok bunun bu kürtlerin arkasına sıgdırılmış ermeniliktir çanakkalede aa sen kürtsün diyip almamazlık yapmadılar o ermenileri destekleyenler kürtlük adı üstüne destekliyolar bu dava Türk kürt davası değil bu dava vatanı parçalama gönlünü ferah tut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hey Kürt olduğun için kendini suçlama !!! Kürt-Türk Kardeştir aynı Vatanı paylaşıyoruz hepimiz bu toprakların çocuğuyuz taaa Osmanlı'dan beri beraberiz Belki Selçulu Devletinden bile Ama bazı dış kuvvetler Kürt'ü Türk'ü düşman etmek için uğraşıyor. Dağa çıkanların çoğu kandırılmış insanlar. Benimde bazı kürt abilerim arkadaşlarım var. Onlarda terörü kınıyorlar.

0|0
    0|0
    • Irkimdan değil içimde olan hainler den utanıyorum

• O Hainler birgün cehennemi boyluyacak Askerimiz birgün bunların kökünü tamamen kazıyacak ama nereden ürüyolar bilinmez. O Hainler kendi ırkını kendi köylerini bile yakıp yıkıyor küçük çocukları yah kaçırıp dağa çıkartıyolar zorla terörist yapıyorlar.

• Bizim nefretimiz kürt milletine değil batıda kardeş kardeş yaşıyoruz alışveriş yapıyoruz düğünler yapıyoruz, nefretimiz pkk ve ona sempati duyanlara iş birliği yapanlara , kürtlere nefretimiz olsa batıda rahat rahat yaşayamazlardı

0|0
    0|0
  • Kürtlere genelleme yapılmasının sebebi, 1000 Kişiden 999'u Pkkyı destekliyor.. Aralarında çok az sizin gibiler var.

0|0
    0|1
    • Bunu anlatamıyorum inkâr ediliyo

• Biz kürtleri seviyoruz bacı sıkıntı yok, terörle mücadelede en çok şehidi veren en ön saflarda duran iç anadolun bölgesinin bir evladı olarak söylüyorum bunu

0|0
    0|0
  • kürtleri ağzına alma ya ben de kürdüm kürtleri kullanmayın yeter yav vatansever olmak mesele hainin ırkı dini olmaz

0|0
    0|0
    • Nolur kandirmayalim kendimizi. hdp yi meclise sokan biz onlara yüz veren biz biz Kürtler inkâr etmeyelim herşey gözönünde

• ben hdp lid eğilim kürdüm

• Öylesin demedim

• afferın cadı sana takdır ettım seni.

0|0
    0|0
  • dogrudur bacım

0|0
    0|0
  • Peki. olen sivillere ne. demeli

1|0
    0|1
    • Onu yapanda terörist emin ol bundan

• Vatan sevgisi imandandır. (Hadis-i Şerif)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kadar üzüntü duyma canım. Tüm Kürtler böyle bile olsa, sen değilsin. İnsanlar ırkını seçemez. Yapılan bir kötülükte tüm Irka yorulamaz. Sizin gibiler oldukça bu vatan bölünmez.

0|0
    0|0
  • Herkes senin gibi düşünmüyor işte. Ekmek yedikleri vatana hainlik yapıyorlar. Önemli olan insanların ölüyor olması. Türk Kürt ne fark eder ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...