Sorulan soruyu duymamazlıktan gelen insanlar?

Oğlum valla deli oluyorum ya . Şu anki oda arkadaşım da öyle. Mesela adama "Ne yiyeceğiz akşam" diyorum, cevap yok. 3 defa falan soruyorum anca cevap veriyor.
Ekmek aldık dün. Yemek de yemedik he. Aldığımız gibi buz dolabına koyduk. Şimdi "ekmek bitmiş" dedi. "Lan nasıl bitti?" dedim, cevap yok. "Oğlum daha dün aldık ellemedik bile" diyorum, falan cevap yok mal mal duruyor öyle. "Lan buz dolabının arkadasına baksana, belki düşmüştür" filan diyorum, hala cevap yok. Ve bunu sürekli yapıyor. Mnakoyim insanı ne kadar sinirlendiriyor bir bilseniz. Herifin duyuyor, duymadığı halde duymamazlıktan geliyor. Aynı şeyi 3-4 defa söylemek zorunda kalıyorum cevap vermesi için.
Böyle bir insanı daha tanıdım, o da kuzenim. Ama bu cevap vermeme konusunda kuzenimden bile beter çıktı. Eşek osuruyor sanki mınakoyim.

Böyle insanlar hakkında düşünceleriniz neler? Ve nasıl davranmalıyım? Artık ben de aynı şekilde onu s*klememezlikten geleceğim. Buna karar verdim. Nasıl oluyormuş görsün yarr*m.

Güncellemeler:
Sinirden bazı yerleri yanlış yazmışım. Kusura bakmayın. "Duyduğu halde duymamazlıktan geliyor"

0|0
63

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...