Sorulan soruyu duymamazlıktan gelen insanlar?

Oğlum valla deli oluyorum ya . Şu anki oda arkadaşım da öyle. Mesela adama "Ne yiyeceğiz akşam" diyorum, cevap yok. 3 defa falan soruyorum anca cevap veriyor.
Ekmek aldık dün. Yemek de yemedik he. Aldığımız gibi buz dolabına koyduk. Şimdi "ekmek bitmiş" dedi. "Lan nasıl bitti?" dedim, cevap yok. "Oğlum daha dün aldık ellemedik bile" diyorum, falan cevap yok mal mal duruyor öyle. "Lan buz dolabının arkadasına baksana, belki düşmüştür" filan diyorum, hala cevap yok. Ve bunu sürekli yapıyor. Mnakoyim insanı ne kadar sinirlendiriyor bir bilseniz. Herifin duyuyor, duymadığı halde duymamazlıktan geliyor. Aynı şeyi 3-4 defa söylemek zorunda kalıyorum cevap vermesi için.
Böyle bir insanı daha tanıdım, o da kuzenim. Ama bu cevap vermeme konusunda kuzenimden bile beter çıktı. Eşek osuruyor sanki mınakoyim.

Böyle insanlar hakkında düşünceleriniz neler? Ve nasıl davranmalıyım? Artık ben de aynı şekilde onu s*klememezlikten geleceğim. Buna karar verdim. Nasıl oluyormuş görsün yarr*m.

Güncellemeler:
Sinirden bazı yerleri yanlış yazmışım. Kusura bakmayın. "Duyduğu halde duymamazlıktan geliyor"

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Sallamıyor seni işte, özeti bu.

Sadece senin ona işin düşmüyor herhalde.

Anlamasını istiyorsan, o da senden bir reaksiyon beklediği zaman misilleme yap bakalım.

Yalnız bu tutum problemi çözmekten ziyade gerginliği daha da artırabilir, aklında bulunsun.

0|0
    0|0
    • Gerginlik yok aramızda. Bu biraz önce "Bak kardeşim insanlar konuşarak iletişim kurar, dediklerime cevap vermezsen iletişim kuramayız" diye azarladım. Güldü sadece.

• Zeka problemi olabilir mi?

• Yok normalde konuştuğumuzda düzgün konuşuyor. Muhabbet esnasında normal. Ama mesela oturuyoruz öyle, ortada bir muhabbet yok, sessizliği bozan bir cümle ettiğimde tepkisiz kalıyor.

En İyi Erkek Görüşü

• En azindan senin ev arkadasin bir kac yila ayrilcsksin ben 26 yildir yasiyorum benim. komple aile oyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende sinir oluyorum onlara diyorum bende cevap vermeyeceğim bir dahakine duramıyorum yine konuşuyorum sinir edici bir durum

0|0
    0|0
    • Yani biri bana bir şey söylediği zaman otomatikman cevap veririm ben. Onlar gibi olamıyorum. Beyinlerinde bir şey eksik herhalde, tepki veremiyorlar hemen.

• Bende öyle düşünüyorum karşımdaki cevapsız kalmasın diye en azında hıhı diyorum sacma sapan seylere bile be bir şey deyince sessizlik sinirleniyorum kalkıp yolasım geliyor sacını basını

• Bende sinir oluyorum öylelerine. Başka bir şey düşünüyordum diyor yahu ben konuşuyorum baş çavuşun eşeği konuşuyor sanki manyaklar

0|0
    0|0
  • Valla Allah sabır versin, çekilmez bir durum. Aynen sen de öyle yap, bakalım ne tepki verecek.

0|0
    0|0
  • soruyu niye 2 kez sordun ?

0|0
    0|0
    • Yanlış konuya yazılmış bir cevap.

• 20 yaşımdan beri evde internet var yaş 23 yalan söylememeye özen gösteririm

• Ahahah😄bence sende aynısını ona yap hatta iletisime bile gecme kendin tek basina yemegini ye birak o sürünsün😉

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...