Hayatınızdaki bütün çılgınlıkları yaptığınız kişiyle nasıl tanıştınız :)?

Bu arkadaşla nasıl tanıştınız, onda da bir delilik olduğunu nasıl anladınız :) Alalım hikayeleri

Güncellemeler:
Yani bir arkadaşınız vardır ya, onunlayken kimseyle yaşayamayacağınız maceralar yaşarsınız filan, onu soruyorum la işte
Anı istiyorum, hikaye istiyorum tek kelimeyle geçiştirmeyin :D

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Faceden tanıştık yaklaşık 3 senedir tanıyorum 1.5 senedir beraberiz ve çok eğleniyoruz çok çılgınız 😂

1|0
    0|0
    • Beraber her yere gideriz karda kışta dağa çıkarız arabada kar lastiği olmadığı halde karda dağa çıkmıştık, hem de araba pısıktı zaten düz yolda bile yere değiyordu ama neyseki yere sürtmeden inmiştik dağdan falan öyle.

• Peki faceden nasil bu kadar yakinlastiniz 😀

• Ya zaten arkadaş çevremiz oturduğumuz yer çok farklı değildi, 1 yıl boyunca hiç görüşmeden konuştuk zaten o sıralar sevgilisi vardı sonra bir gün çılgınlık yapıp seni dersanenden alıcam beni sakın ekme dedi ben de tamam olur dedim ama ben de nasıl olsa gelmez diyordum o da aynı şeyi düşünmüş :) böylece gittik bir kahve içtik beni eve bıraktı, sonra yine bir süre görüşemedik sevgilisiyle tekrar barışmıştı, ama 6 ay sonra kesin olarak ayrıldılar ve biz daha çok görüşmeye konuşmaya fırsat bulduk ve birbirimiz için yaratıldığımızı anladık 🙈

Erkekler Ne Diyor 6

• tanışmadık

0|0
    0|0
  • çok özel :D

0|0
    0|0
  • Tanışamadık

0|0
    0|0
  • Yatakta tanismistik :)

0|0