#Göt Korkusu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

#Göt Korkusu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
Norveç'te Kurulan Kıyamet Ambarı Adı Verilen Büyük Bir Depoda Tam 100 Yıl Saklanabilecek 4.5 Milyon Adet Dünyanın Bütün Bölgelerinden Toplanmış Tohumlar Olduğu ve Bir Felaket Anında Dünyadaki Bütün Tohum Çeşitliliğinin Korunup Tekrar Yaşatılabildiği Belirtiliyor.

Nükleer Felaketlere Karşı Bile Savunması Olan Bu Ambar -18 Derecede 100 Yıl Boyunca Stoklanan Tohumları Koruyabiliyor.

Dinozorların Başıne Gelen Felaketten Sonra İnsanlığın Soyunun Yok Olması Riski Sebebiyle Uzaya Bile Çıkmış Olmamızın Dünyaya Kazandırdığı Birçok Teknoloji Oldu.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

Güncellemeler:
Çok Bilmişler Birde Bunun Yanında 3000 Kişilik Sığınak Var Onuda Ölümden Kurtulmak İçin Yapmışlar O İşe Yarıyor Değil mi?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bu popo korkusu değil. geleceği korumak için yapılan bir şey ve çok mantıklı.

0|1
    0|0
  • Beynini donduran cinsler duymustum bir ara ne derece dogru bilemiyorum ama..

0|1
    0|0
  • Ölümden kurtulmaya çare değil 😄

0|1
    0|0
  • Korkuyla bir alakası olduğunu düşünmüyorum, önlem alınmış iyi bir şey olduğunu düşünüyorum önceden de okumuştum bunu.

0|0
    0|0
  • Bence gayet mantıklı bir şey.
    Buna g*t korkusu denmez, gelecek nesilleri düşünme denir. Keşke Türkiye için de yapılsa.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne yazık ki dünya her an bir belaya uğrayabilir.. Çünkü siyonist köpekler doyum bilmeyen kaprisleri ile her an dünyayı ateşe atarlar.

1|1
    0|0
  • Ölüm korkusu
    Her nefis ölümü tadacak ne gerek böyle şeylere azrail de mi kacabilecekler

0|1
    0|0
  • güzel yapılmış evet akıllıca domates salatalık gibi şetyler mutlaka olsun

0|1
    0|0
  • Bilimle uğraşan toplumlar her türlü detayı düşünürler.

0|1
    0|0
  • Burası, Dünya' da giremeyeceğiniz 13 bölgeden birisi.
    Gerekli olmasa yapmazlardı herhalde.

0|1
    0|0
  • karlı yolda 30km ile yolalmaktır :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...