Sizce bu ilişki arkadaşlığı etkiler mi?

Arkadaşlar merhaba, bahsedeğim konu benim için biraz ciddi bir konu bu yüzden görüş almak için bir süre bekleyip düşündüm. Bir kaç gün önce en yakın arkadaşımda yatıya kaldım. Biraz fazla alkol almışız ve bir anda nasıl olduğunu hiç anlamadığım bir şekilde ilişkiye girdik. şu an okurken size ters geliyor olabilir çünkü ben de düşününce inanamıyorum. O gece birbirimize söz verdik bu gece hakkında hiçbir zaman konuşmayalım diye ve aramızda bir konuşma da geçmedi o geceden sonra. Sizce bu beraber olma durumu bizim ilişkimizi etkiler mi ya da ileride aynı şey tekrarlanır mı eğer ilişkimizi etkilemezse?

Güncellemeler:
Arkadaşlar, bahsettiğim bu olay kız arkadaşımda yatıya kaldığımda gerçekleşti.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Vay be daha ne diyeyim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• aranızdaki ilişkide biraz soğuma olabilir ama düzelemeyecek birşey değil ancak arkadaşın bu durumu farklı niyetle kullanmaya kalkarsa tekrarını isteyebilir buna dikkat etmen gerek

0|0
    0|0
  • Ayni olay bendimde basima geldi soyle soyliyim bu iliskinin devami gelicek ve iliskiniz devam ettigi surece arkadasliginiz daha da kuvvetli olucak ama sonunda kiskanclik sonucu arkadasliginiz bozulucak

0|0
    0|0
  • Beraberlii ister erkek

0|0
    0|0
  • Bu tarz şeyler sadece dizilerde olmuyormuş demek ki. Valla bence devam et çocukla ya da fuckbuddy olun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...