Akrabalarından nefret eden tek ben miyim?

Sayılı 3-5 kişi dışındaki hepsinden tiksiniyorum.. Dedikoducu, yüzüne gülüp arkandan atıp tutan, 40 yılda bir evimize gelip aile huzurumuzu bozup defolup giden samimiyetsizler hepsi.. Fazla muhatap olmak istemiyorum uzak durmaya çalışıyorum ama yine de moralimi bozmayı başarıyorlar. Kendim için değil anne babam için üzülüyorum babam 2 senede çöktü resmen bunların dilinden fitnesinden dedikodusundan.. Ne yapmalı nasıl bunları kafaya takmamalı bilemiyorum aynı durumda olup buna bir çözüm bulan var mı? En çok özendiğim insanlar aile olmayı başarabilmiş birbirine sahip çıkan akrabaları olanlar gerçekten.. Allahtan tek isteğim ilerde evleneceğim insanın ailesinin böyle olmaması..

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• valla hiçbiriyle görüşmüyorum, kafam dinç, ölen akrabalarımın mezarına gidiyorum, daha iyi onlar :)

0|0
    0|0
    • bana kalsa ben de görüşmem.. biran önce mezun olup bunlardan uzak kalmak için deli gibi kpss çalışıyorum daha 2. sınıf öğrencisi olduğum halde.. o derece bir nefret

• ne güzel işte hayatına bir hırs katmış :) sayelerinde memur olcaksın

En İyi Kız Görüşü

• Aynen bende hiçbirini sevmem on senedir hiç birini görmedim benden uzak olsunlar😒

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Biz senle akrabamıyız yoksa. O 4 5 kişiden biri sen biride ben olabilirim. Gerisi için aynı şeyler geçerli. Evet evet biz senle akrabayız.

0|0
    0|0
    • insanı hayattan bezdiriyorlar

Kızlar Ne Diyor 1

• bendede var öyle akrabalar özellikle baba tarafındaki akrabalardan tiksiniyorum :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...