Bir insan ile yapilan iyi /kötü her etkileşim bir önemsemenin sonucunda dogmuyor mu?

Uç düşünürsek; birinden nefret bile ediyor olsaniz o duygu için onu muhattaba almiş olmaniz ve onu önemsemiş olmaniz gerekir mesela..

Burada da sorulan sorulara ne yaziyorsak basta muhattaba aldigimizdan, önemsediğimizdendir. Ya da kendi adima boyle oldugumu soyleyebilirim.
He burdaki insanlar zaten kendinden sevilesi, sorun yaşamiyorum. Bilin isterim, hem siz de bu açı ile yaklaşin isterim ☺

Etkileşime girdigin her insan mutlu etse de üzse de senin tercihin degil midir aslinda?

Sana her ne duyguyu yaşatabilmişse bu onu önemsediginin göstergesi degil midir?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sorulara görüş bildirirken bu yönde düşünmüyorum açıkçası.
    Kişiyü muhatap aldığımı düşğnmekten ziyade düşüncemi anlatmak daha önemli. Tabi bunu kötü anlamda söylemiyorum.
    Eğer etkileşime geçersek soru içinde o zaman iyi ya da kötü yçnde muhatap almış oluyoruz diye düşünüyorum.
    Ama bütün bunlar kesinlikle karşıdaki kişiyi önemsediğimi göstermez. Önemsemek için daha içten ve samimi ya da en azından karşılıklı düzgün bir iletişim ve diyaloğun olması gerekiyor diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Ks sinirlari icin konuscak olursak sorularina kayitsiz kalamadigim insanlar var mesela. Daha onceki sorulari hatrimda kalan, zamaninda guzel seyler dusunduren ve dolayli yollardan onemli oldugunu dusundugum kisiler bunlar..

• Evet teşekkürler 😊

• Rica ederim😊

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum😐

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yani haklısın...

1|0
    0|0
  • bence gayet haklısın mantıklı ancak bunu düşünen pek fazla kişi yok ne yazık ki

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...