Kapat

1995-2005 arası doğup 90'lar çok güzeldi diyen kişiler nasılsınız?

Bazıları 2002 de doğmuş 90 lar harikaydı diyor. Merak ediyorum nereden biliyor bu minik medyumlar 90 ları?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Netten filimlere sarkilarini dinliyp ole diyolardir bece

1|0
    0|0
    • 90 larda çocuk olmak diye bir sürü başlık var, onu örnek alıyorlar sanırım ama kabul etmezler.

• Ben de okulda yayın yapmaya geldiklerinde 96 yılında Coco jambo çalıyordu. Bedava diş fırçaları vermişlerdi :)

• Ha bilirim o sarkiyi :) sey vardi bide hadi yine iyisin iyisin sarksi pinr aylin deliler gibi bunlarida hatrlarsin :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• haha :D

1|0
    0|0
  • Kardeşim senin soruna göre 90 ları yaşayan en fazla 5 yaşında olur. Onu da o çocuk zaten hatırlayamaz ki

1|0
    0|0
    • yapardık, ederdik diye yazı yazıyor ama ben de onu diyorum:)

• yani günümüz gençliği ekşiden söz alır, yurt dışından imaj alır. Nefes bile alamaz oldular kopyalamadan.

• Bu sözünü yazdım bir kenara. Yeni kuşaklara atasözü olabılcek kadar manidar :)

• Hahahha guldurdun

1|0
    0|0
    • ama adıma konuşayım 91 yılında olanları hatırlamıyorum, 1.5 yaşındaymışım:)

• 91yilini hatırlıyorum doğan kuzenlerimi falan hatırlıyorum

• 90 öncesi yok mu ya :)

1|0
    0|0
  • Ben hatırlıyorum çok net :p gerçi çocukluğum 90larda geçti :) 88liyim

0|0
    0|0
  • 90 doğumluyum o saydığın tarihlerde ben küçücük 1 çocuktum ve gerçekten güzeldi..

0|0
    0|0
    • yani 96 dan sonrasını hatırlarsın. 5 yaş öncesini hatırlayan bir insan yok dünyada zaten:) ama sen yazsan öyle bir yazı yine anlarım. Evet 90 lar güzeldi bizim tanık olduğumuz kadarıyla.

• ben ablanım :)

• teyze desem :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...