Erkekler Kürt kızları hakkında olumlu olumsuz düşünceleriniz?

Erkekler Kürt kızları hakkında olumlu olumsuz düşünceleriniz?

0|0
12|50

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 49

• vatanseveri de var hainide doğuda cok gördüm ikisinden de..
    Ekmek pişirip verende vardı, askeri aracı görünce taş atıp kaçanda.
    ekmek pişirip verenlere selam olsun..

5|4
    0|0
  • Terörist olmadıktan sonra Kürt/Türk/Çerkez/Laz/Yabancı ne farkediyor? Bu genellemeler yüzünden milleti birbirine düşürüyorsunuz, cidden çok "basit" düşünceler ve sorular bunlar ya yazık.

4|3
    1|0
  • Karakteri düzgünse çingene bile olsa sorun olmaz. Tabi biraz da güzel olsun. :) Türk-kürt arasında bir fark görmüyorum ben. Milliyetçi türk insanları kürt insanını küçük durumda göstermeye çalışıyor. Oysa kürt insanı türk insanından daha iyi, daha ahlaklı, "insan" diye bileceğim bir topluluk.

4|0
    1|0
  • sevmiyorum büyükte konusmuyorum

4|4
    1|1
  • Olumlu / olumsuz bir düşüncem yok.
    Ama ben bir birliktelik düşünmem.

3|1
    2|0
  • Kürt değilim ama çok seviyorum

6|1
    3|7
  • sende çıkıp burada neden etnik köken belirtip Hakkı'nda be düşünüyorsunuz diye soruyorsun burası faşist yuvası bilmiyormusun ne düşünecekler ya hakaret ederler ya da olmadık şeylerle suçlarlar hayatında bir tane Kürt'le oturup iki kelime etmeyen insan burdan televizyonda izlediği haberlerden gördüğü Doğu ve doğu halkı Hakkı'nda düzgün bir kelime beklemen saçma

1|0
    0|0
  • Olumlu bir dusuncem yok bir birliktelikte dusunecegimi sanmam.

0|0
    0|0
  • olumsuz dusuncem yok

3|0
    1|0
  • En seksi ve diri vücutlu esmerler bunların arasından çıkar..

Fiziksel açıdan, bazıları müthiş ve kusursuzdur, yıllar geçtikçe de daha da seksileşir; başka bir şey olurlar..

Doyamazsın..

www.dizifragmaniizle.org/.../...ragman-269x167.jpg

0|0
    1|2
  • Kürt olması ile alaka ne onu anlamadım?

2|2
    0|1
  • Kürt erkeklerni sevmem ama kürt kizlari evine bagli sadik iyi olurlar siyasi goruslrrnden dolayi olmaz

0|0
    0|0
  • Sadece arkadaş olurum.

1|0
    0|0
  • Ne kadar kürt kızı tanıdıysam hep koyu solcu ve ya pkkalı idi. Pkkalı olmayanları ise adama iyi harcatır. Kürt kızıyla hayatta sevgili olmam Allah korusun.

2|0
    3|0
    • Bizde sana meraklı değiliz ve görüşümde belirttiğim gibi köken ayrımıyla insanlara yaklaşanı insandan saymam, ben ne solcuyum ne de sağcı. Ben en başta Müslümanım.

• @Hejacann @Hejacann

1. Cahil sizsinizki halkınızın büyük çoğunluğu pkkayı temsilcisi olarak görüyor.

2. Güney doğulu kızlarla asla muhatap olmuyorum ve aşık olmamda inşallah.

3. Nusaybinde kürt polis pkkalılar tarafından şehit edilmişti araştır bakalım ailesi temizmiymiş... her ailede vardır bir pkkalı

4. 3 yıldır kürtlerin içindeyim bana kürtleri anlatma. Sen kürtleri Cizreden toplayamaya bak madem müslümansan... her yer kürt terörist kaynıyor

• @Dürüsthukukçu Hala senin için umutluydum, ama Allah sana akıl fikir versin.

• baskıcı zihniyette her türlü çarpıklık mevcut. kültürel açmazlar etnik sorunlar eklenince tam oluyo maşallah.
    erken evlilik mi dersin akraba evliliği mi ensest sapıklıklar mı maalesef ne ararsan var

0|0
    0|0
    • Ön yargılarınızı kendinize saklayın, siz dar zihniyetinizi konuşturmadan önce Kürtlere karşı ördüğünüz duvarı yıkın işte o vakit sizinle insan kişilikleri hakkında konuşabiliriz.

• @Hejacann nasıl öyle anlaşılıyor:)) somut bir hedef seçmedim ve kimseye hakaret etmedim:)) genel bir tespit var üstelik gerekli incelemeleri yaparsak haklı olduğum anlaşılır ki ezbere kurulmuş cümleler değil. o bölgede yaşayan arkadaşlarla yaptığım sohbetler sonucu oluşan düşünceler.

• @filofobik Haklısınız, muhabbetiniz hoştu, hayırlı akşamlar :)

• Geçen biriyle konuşurken polise taş atıcam yeter ya demişti. Benim babam emekli polis. Şimdi gelipte olumlu cümleler kurmamı bekleme. İster istemez insan genelleme yapıyor

0|0
    0|0
  • ayrımcılık niye kullanıyorsun ki
    hatta doğudaki sıcaklık kızlarınada yansımıştır
    olabilir ya nasip ya kısmet

0|0
    0|0
  • dostum sorun; kürt kızı ya da türk kızı olmak değil. mesele insan olmak seni kimliğinle seven elbet olacaktır. her kes ayrılıkçı değildir.

1|0
    0|0
  • içimden gelmiyor maalesef...
    aslında rahatsız edici bir durum hepimiz Adem ve Havvadan gelmemize rağmen yine de hoş bulamıyorum...

0|0
    0|0
  • allah korusun

0|1
    0|0
  • Nötrüm.

1|0
    1|0
  • Tersi çok pistir. Ters düşmeyin.

0|0
    0|0
  • kız erkek fark etmez k*rt sevmiyorum

2|0
    0|0
  • guzellıyıne guzel oluyorlar essmer ;)

3|0
    2|1
  • ilişkilere bakışları uzun süreli periyotları kapsar. giriş gelişme uzun sürerken bir bakarsınız bitirememişsiniz. yani sahiplenirler sadıktırlar.

0|0
    0|0
  • Olumlu düşüncem yok. Birliktelik düşünmem.

0|0
    0|0
  • SEVEMEDİM bir türlü

0|0
    0|0
  • Olumlu ya da olumsuz bir düşüncem yok o düşünce tipine ve kişiliğine göre değişir.

0|0
    0|0
  • çoğu pkk destek veriyor açık ve net..

0|1
    0|0
  • güzel türküler söylüyolar...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 12

• Şöyle ırkçı , ayırıcı sorular sormazsanız çok mutlu olurum , sevgiyle.

3|2
    0|0
  • Kahrolsun ırkçılık, yaşasın milliyetçilik.
    Aynı toprağa vatan diyorsak kardeşimdir.

2|2
    0|1
  • Be Kürt kızıyım hatta kendimle gurur duyuyorum, ama insan kişilikleri Kürt Türk Alevi Hristiyan Müslüman, diyerek mezhep, din ve köken ayrımlarıyla değerlendirilmez, iyi insan iyidir, beni Kürt ya da Türküm diyerek yaklaşanı da insandan saymam.

0|0
    0|1
  • Herhangi bir düsüncem yok

0|0
    0|0
  • olumsuz hep olumsuz

0|2
    2|0
  • Güzel oluyorlar

0|1
    0|0
  • kara kaşlı kara gözlü güzel kızlar oluyorlar :D

0|0
    0|0
  • Genellikle esmerler ve esmerleri sevmem

0|0
    0|0
    • Valla esmer kızlar acayyip taş olurlar hemde sempatik çoğu kara gözlü kara kaşlı. Esmerleri çok severim ben.

• kürtler kadar alıngan ırk görmedim :D niye bu kadar gocunuyosunuz kimsenin size ayrım yaptığı ırkçılık yaptığı yok terorist olmadığınız sürece

2|1
    1|1
  • hic guzel kürt kizi göremedik

1|2
    2|2
    • sen hayatında kaç tane kürt gördün Doğu'ya kaç defa gittin

• O zaman senin yaşadığın yerde güzel yok , ya da önyargılarından dolayı gözüne güzel gelmiyor, genellikle çoğu bakımlı ve çekici kızlar.

• kendi gorusum guzel bulmuyorum

• neden hala kürt türk diye ayrım yapıyorsunuz

2|1
    0|1
  • Kizlar da görüş bildirebiliyo mu

2|1
    0|0
Yükleniyor...