Kadınları, etek boyuna göre yargılar mısınız?

Herhangi bir yerde gördüğünüz kızı etek boyuna göre yargılar mısınız?

0|0
30|70

En İyi Erkek Görüşü

• Evet yargılarım ben hiç bir zaman namuslu ve şerefli bir kızın 3 santım etek giydiğini görmedim.
    ya da şöyle diyelim aklı başında olan bir hanım vucudunu teşir olarak insanlara göstermez.

3|3
    3|1

En İyi Kız Görüşü

• Yargılarlar merak etme yobaz bu millet.

1|0
    1|2
    • yobazlık ne alaka kafaya bak erkekler görseldir bunu anlamadığınız için zaten obje oldu kadınlar

Erkekler Ne Diyor 69

• Kadınları etek boyuna göre yargılayan kişi/kişiler. Lütfen kendisini de başka boylara göre yargılasın :D

3|0
    0|0
  • Yerine gore degisir evet.

0|0
    0|0
  • hayır tabiiki istediğini giysin ama kara çarşaf giymişse ninja kılıklıysa yargılarım insan gözüyle bakmam (ha onun da ne umrundaydı) ki zaten o kıyafeti giyerek kendilerine insan gözüyle bakılmamasını kabul etmiş oluyorlar. gidipte birşey demem tabiiki sadece kendimce öyle yargılarım.

0|0
    0|0
  • Beyin boyuna göre yargılıyorum.

2|0
    0|2
  • Yargılamam ama bu kış ortasında nasıl kısa etek giyip de üşümez insan ya anlamıyorum ben 3 kat giyiyorum donmayan yerim kalmıyor sakallarımda su kalmış sabah elimi yüzümü yıkarken 20 dk dışarı çıktım içeri girdiğimde sakalımdaki su donmuştu ama ben bu kızları anlamıyorum nasıl üşümezler.

0|1
    0|0
  • Yargılarım.

1|0
    0|0
  • Evet yargılarım

1|0
    0|0
  • yargılarım

2|0
    1|0
  • Evet geçen adananın bu gibi soğuğunda mini etekli hatun gördüm abi bu nedir :(

0|0
    0|0
  • Mini etek giyer aslan gibidir
    Kara çarşaf giyiyodur punun önde gidenidir ummadığın taş baş yarar.

1|0
    0|0
  • Tanımadığım kişiyi yargılama hakkım yoktur. Olursa şerefsizlik yapmış olurum.. Tanıdığım kişi olursa dikkat etmesini söylerim.. Kimse kimsenin namusu değildir.. Sadece dikkat ve düşünce gerekli..

0|0
    0|0
  • hayır yargılamam. bakarım bacaklarına efendi efendi sapıklığımı yapar göz tacizinden sonra yoluma devam ederim uzunsa eğer gene bakarım fakat bu sefer az bakarım. çok bakmam dikkatimi çekmemiştir çünkü. kızlar güzel görünmek istiyorlar fakat bacaklarla show yaparak güzel olunmayacağını anlamıyorlar. neyse yargılamam

0|0
    2|0
  • Bulunduğu ortamla orantılı olarak tabii ki...

0|0
    0|0
  • barda süper mini etek giyerse yargılamam dogrusu odur ama cenazede giyerse yargılarım yani yerine göre

0|0
    0|0
  • Yargılamam da giyim tarzı kişiler hakkında genel fikir verir bize..

0|0
    0|0
  • Yargılamak sayılmazda sokakta 5 parmak etekle gezen bir kadın görünce çok da düzgün biri olduğunu düşünmem açıkcası

0|0
    0|0
  • yargılamam

0|0
    0|0
  • Nerede ve nasıl giyinmesini bilmesi lazım. Yargılamak bize düşmez.

0|0
    0|0
  • Yargilamam.

1|0
    2|0
  • Yerine zamanına yakıştırıp yakıştıramadığına göre yargılarım
    Bazen gerçekten güzel oluyor bazen de görüntü kirliliği

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • belli bir sınır var tabi o sınırın aşılmaması gerekir açık giyinmek diye bişey yok ma fetişci giyim iğrenc

0|0
    0|0
  • Hayır. Hoşlandığı şeyi giyebilmesi beni memnun eder.

1|0
    1|0
  • Neden yargiliyayim

Mini etek giyipde cok dikkatli kisiler var kimileride basortulu kapali olup yemedi halt kalmiyor

Yargilamak yanlis

0|0
    0|0
  • Evet yargılarım ve yargılıyorum da.
    Daha bugün teyze oğlumda sohbet ederken dışarıda ve kıçımız donarken kalın giyinmemize rağmen iki tane kadının mini etek giyerek dışarıya çıkmalarına hayret ettim ve açıkçası hiç hoş bakmadım onlara.

0|0
    0|0
  • Yerine gore

0|0
    0|0
  • yargılamam

0|0
    0|0
  • Yargılamam da kalkıpda super mini giyerse lafımı esirgemem :D

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki.

0|0
    0|0
  • hayr

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 29

• elbette etek boyu + oturuş kendini belli eder birde kahkahayı basıyorsa tamamdır

1|1
    1|0
  • bende mini kullanan bir insanım ama her zaman savunduğum gibi namus zihniyettedir kıyafette değil... sadece ek olarak bazı kızlarımız şortlarını çok aşırı kısa kullanıyor ve kalçaları gözüküyor işte o abartı. göstermek için giydiği belli yani. onun dışında düşüncem böyle :)

0|1
    1|0
  • Eteği nerde giydiğine göre değişir.

0|0
    0|0
  • Valla yargılıyorum diye düşünüyorum. Bazen erkekleri geçtim ben bile böyle ağzım açık bakakalabiliyorum. Mini etek, dekolte vs ne deniyorsa artık, bazen çekiciden cok itici basit olabiliyorlar.

1|1
    1|0
  • Kadınlar kendilerini etek boyuna gore yargılamalı önce. Edep denen şeyin hala kendilerinde var olduklarını düşündüren etek boyları sorun değildir :)

1|1
    1|0
  • zeka boyuna göre yargılarım

0|1
    0|0
  • Hayır. O işler keşke giydiğimiz kıyafetlerden anlaşılabilse.

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/RoB8m1.jpg Bunu yapmam ama yapan cok

1|1
    1|1
  • Yargılamam

0|0
    0|0
  • Yargılayan aptal çooook, hayalim eteği yalnızca bir kıyafet olarak gören biriyle olabilmek :/

0|0
    0|0
  • Hayır asla. Her uzun etek giyen örümcek beyinli değil.

0|0
    0|0
  • bende kısa etek giyerim. okuldaki boyu kısa evet yargılanıyorum ama kesinlikle yanlış. herkesin görüş açısı farklıdır saygı duyarım ama bu ondanda uzak. sırf bu yüzden önyargıyla yaklaşan olup daha sonra özür dileyenleride gördüm.

0|1
    0|1
  • Hayır yargılamam ama sevgilimin etek boyuna müdahale edebilirim

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır yargılamam sonuçta kendi giyiyor o
    giyiyorsa benim bişey dememe hakkım yok.

0|0
    0|0
  • Bak şimdi şöyle düşünürüm çok kısa giyen bir kızın rahat meşrepli biri olduğunu düşünürüm ki giymiştir rahattır uzun giyen biride ya tercihleri böyledir ya da inançları gereğidir diye düşünürüm :)

0|0
    0|0
  • erkekler yargılar

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Saçma bence eteğe göre yargılamak, sanane abi giyerse giyer. Ama kekolarin olduğu yerde giyilmemesi gerek. Tatilde modern semtlerde yazın giyilebilir

0|0
    0|1
  • Kişinin karakterini biliyorsam yargılarım -_-

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • yargılayan çok türkiyede

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • O fegilde kisin tayt ve yarim kazak giyenlere icten yanmalilar derim

0|0
    0|0
  • Çok kısa ise evet yargılarım.

0|0
    0|0
  • Evet malesef ama elimde değil yargılarım içten fakat asla yansıtmam örnek verecek olursak ben şu an kapalıyım ama lisede bikaç yıl önce açıkken mini etekle giderdim eve gelir gelmez namaz geçmesin diye aceleyle abdest alır uzun eteğimi giyer namaz kılardım kimse bilemez dış görünüşten içte ne olduğunu

0|1
    0|0
Yükleniyor...