Baylar sevgilinizin esinizin sac rengine karisir misiniz? Bayanlar buna izin verir misiniz?

Baylar ; sevgilinizin , esinizin sac rengine karisir misiniz? Bayanlar buna izin verir misiniz?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hep söylerim, doğallıktan yanayım. Makyaja boyaya kıyafet deliliğine ve insanın fizyolojisini ve ruhunu bozan topuklu ayakkabı saçmalığına da karşıyım. Saçı boya gözü boya kirpiği boya gözün içini boya elleri ayakları tırnakları boya vücudunun her yerinde krem (şimdi kimisinde dövme de var) postiş tak kulakları del göbeği göğsü burnu dudağı del. ? Eee? Delinmeyen boyanmayan nereniz kaldı? Doğallığınız nerede kaldı? Allah kadını zaten doğuştan güzel ve çekici yaratmış bu saçmalıklar ve insanın kendisini olmadığı gibi göstermesi neden? Samimi söylüyorum mide bulandırıcı. Böyle biriyle bırak evlenmeyi sevgimi bile vermem. Allah korusun. Saçı beyazlasın isterse nolursa olsun ben sevdiğim insanı herşeyi ile sever sayarım. Büyüsü doğallığıdır..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır istersrm pembe yaparım karıştırmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• maymun iştahlı olup haftada bir saç rengi değiştirmediği sürece hiçbişekilde karışmam yine aynı şekilde kendini bildikten sonra hiçbişekilde hiçbişeyine karışmam

0|0
    0|0
  • kapalı olacağı için :) karşırız öyle bişi olursa :D

0|0
    0|0
  • saç ne ayağında ki çoraba bile karşırım =D

0|0
    0|0
  • eşimin ki ne de bir zahmet karışim yani evde paso ona görcem :D

0|0
    0|0
  • Yani absürt olmadığı sürece müdahale etmem.

0|0
    0|0
  • Karısmam, yakısıp yakısmadıgını da söylemem.

0|0
    0|0
  • Istedigi renge boyatabilir ama pembe olsun kirmizi olsun yesil olsun oyle renkler tabiki de istemem

0|0
    0|0
  • Cok asiri ucuk bir renk olmadigi surece mudahele etmem

0|0
    0|0
  • Karışırım tabiki her istediği saç rengini uygularsa gidip prens charle ile evlenmesini söylerim

0|0
    0|0
  • sevgilim tapulu malım değil..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benim saçlarım doğal rengim hiç boyatmadım kimse icin de boyatmam beni begenen böyle begensin

0|0
    0|0
  • Zaten boyaya ihtiyac duymuyorum ama erkeklerinde cok karismak isteyecegini zannetmem..

0|0
    0|0
  • Rengine değil ama şekline karışabilir.

0|0
    0|0
  • izin vermem saç rengimi seviyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...