Lütfen yardım edin benim artık yapacak hiçbirşeyim kalmadı?

Cok yalnizim arkadas yok sevgili yok bu sene üniversite sınavi var ben okul ev millet cafede dolaniyo benden daha yüksek puan alıyor. Ben evde kös kös oturup asosyalligin dibi em basarisiz hem yalniz kendimi defalarca oldurmeye denedim neden benim arkadasim yok? neden psikolojim bozuk. Bana uardim edecek kimsemi yok

Güncellemeler:
Öldüreyimmi ben kendimi ya

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• abi sınavları olan biriyle arkadaş mı olunur ya :D ben onun umrunda bile olmam bana vakit bile ayıramaz neden arkadaş olim

0|0
    0|0
  • Sanatla ilgilen spor yap bunlar seni ayakta tutar kitap oku tv ve pc çok vakit geçirme. en önemliside insanların söylediklerini takma o onu dedi bu bunu dedi umursama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sınav dönemi stresli olman kadar doğal bir şey yok Önce sakin olmalısın. Ama anladığım kadarıyla bu seni fazla germiş bence uzman biri tarafından yardım alırsan hem bu süreci daha kısa sürede atlatabileceğini düşünüyorum.. Ayrıca eğer kendini asosyal olarak hissediyorsan arkadaş edinebileceğin ve dersini engellemediği aktiviteler yapabilirsin. Tiyatro yapabilir bir kursa gidebilir ya da bir hobi edinebilirsin. Bu kafanı dağıttığı için ders konusunda daha başarılı olmanı sağlar. , Sanki bu konuda çok endişelndiğin için ve iki konu arasında bağlantı kurduğun için böyle hissediyor olabilirsin

0|0
    0|0
    • Aslinda hic arkadasim olmamasini kafaya takiyorum

• Kucuk biryerfe yasiyorum pek aktivite yok ayricada sinava 2 ay var bence arrik oturup sinava calsimaliyim

• İstediğin kadar küçük olsun araştırsan mutlaka bir şey çıkar. Eğer bu şekilde bu konuda kalırsan zaten çalışamazsın buda sınavını etkiler. Buna takmaman ve arkadaş edinmek içinde biraz çaba gerek. En kötü eski arkdaşlarınla arayı iyi tutmaya bak

Yükleniyor...