Aranızda sevgilisinin dalga geçtiği bir üye var mı acaba :D (Not:Soru gürültü patırtıya kapalıdır 😒)?

Aranızda sevgilisinin dalga geçtiği bir üye var mı acaba benim gibi? 😅
Aranızda sevgilisinin dalga geçtiği bir üye var mı acaba :D (Not:Soru gürültü patırtıya kapalıdır 😒)?Kocaman bir NOT bırakıyorum: Öylesine sordum soruyu. Vakit geçirmek istedim. Yanlış anlaşılmasın. Sevgilime ya da bana laf ederseniz karşılığını alırsınız.

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Aaaa iki tipci sevgili, cok seker, size lokosit bakteriler ve paramesyumlarla basarilar diler kardiovaskuler kanallardan kucak dolusu sevgi gonderirim:)

1|0
    1|0
    • Ah ben tıpçı değilim yalnız, beyimiz tıpçı. 😱Ama teşekkür ederim bu güzel sevginiz için. 😍

Erkekler Ne Diyor 12

• tiksindim.
    hem birbirinizi pohpohlamanızdan hemde inceden prim çabandan

2|0
    1|0
    • Prim mi? Ya hadi Facebook Twitter ne bileyim İnstagramda bir şey paylaşsam da prim yapmaya çalışıyorsun desen yine anlarım ama şu sitede prim yapsam ne olur yapmasam ne olur :) başım göğe mi erecek? Ayrıca neyim ki neyimle övüneyim? Hemşirelik okuyan bir insan. Bir sürü insan var benim gibi. Birbirimizi pohpohlamaya çalışmıyoruz. Bunu nasıl çıkarabildin şu konuşmadan? Adam bana ooo zekaya bak falan dese tamam da nereden çıkardın yani o sonucu? Cevap ver, adam gibi tartışalım yani. :)

• Olmayan şeylerle ithamda bulunuyorsun burada. Ben bunu hakaret olarak algılıyorum. Senin bana yansıttığın şey de bu.

• diğer yorumlarada baktım, espri bulamayan, gülemeyen, ne dediğini anlamayan insanlar var ama neyse sen haklısın diyeyim ve vaktimi uyuyarak değerlendireyim. kal sağlıcakla

• Boş boş konuşuyoruz diyorsunuz yani.

2|1
    0|0
  • Dalga geçerek de olsa huzurluysanız, sorun yok.

0|0
    1|0
  • Ee napalım yani?
    Ne anlıyalım bundan sjs

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama pesimden kosan kizlar var knk ksde 😎

0|0
    0|0
  • şu an hiç birşeye anlam veremedim :D

1|0
    0|0
  • senin sevgilinin yaptığını genelde ben yapıyorum ama bu kadar basit olmuyor

0|0
    0|0
  • Bizğm kanımızda trombositler yüksek, kriz geçirme ihtimalimiz yüksek o yüzden sevgili yapmıoz..

0|0
    0|0
    • Ciddi misin acaba? Trombosit hastalıklarına gelmedim henüz 😅 Eğer dediğin doğruysa da Allah şifa versin yani. 😇

• Yokla geyik yapıoz olm Allah korusun.
      Ama ankilozan spondilit hastasıyım

• sevgilin mi doktor :D

0|0
    0|0
  • bende yapıyom sefgilime öyle şeyler acayip hoşuma gidiyo sinirlenmesi :D

0|0
    0|0
  • Eglenmissiniz işte ama inşallah kötüye girmez mutluluklar sewgililer:)

0|0
    0|0
  • Bilimsel espri biz anlamadik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hava atmak için sorulmuş bir soru verilmek istenen mesaj biz tıp okuyoruz

1|0
    1|0
  • Biri tercüme etsin ya ne konuşuyosunuz😄

0|0
    0|0
  • Ay evet ya çok sinir bozucu daha yarım saat önce başıma geldi 😤😡😠

0|0
    1|1
  • Sevgilisine " it " diyen bir kız.. Inanılmaz (it) ici.

1|0
    1|0
    • Ben küçükken saçlarım kıvırcıktı, fino gibiydim. Annem de beni o yüzden itim itim diye severdi. Sevgilimi de it diye seviyorum. Hemen itici demeye başlayın. İtte ne varsa sanki... :)

• Ne mi var bildiğin hakaret.

• Kıskandım ben ne laf atiyim beeee

0|0
    0|0
  • Sevgilim tıpçı demenin görgüsüz şekli iki yıllık tıpçıyım böyle görgüsüzlük görmedim

0|0
    1|0
    • Ülkede tıp okuyan sadece benim sevgilim mi?

• Yok tatlım ama çokta komik olmayan bu konuşmayı paylaşmandan sevgilisi tıpçı diye hava atan hemşire olduğun anlaşılıyor. Sevgili tıpçı erkek arkadaşlarım Allasen kendi seviyenizde kız bulun sonra rezil ederler böyle sitelerde normal konşmalarınızı paylaşarak

• Yaran mı var da bu kadar konuştun Allah aşkına? :) seviyemi bir resme bakarak ne de çabuk anladın sen öyle (!) Şurada rezil olunacak bir şey göremedim ben. Ayrıca sorunun komik olup olmamasıyla bir alakası yok. Komik mi değil mi diye sormadım. Nerenle okudun da nerenle anladın kim bilir. Ayrıca Allasen nedir ya? Sen git önce kendini geliştir de sonra milleti eleştir.

• sevgilim yok😀😀

0|0
    0|0
  • Ben bu yazıları anlamadım

0|0
    0|0
  • Espriyi anlayinca yazicam biseyler :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...