Baylar önce siz cevap Asosyal hayattan Normal sosyal yaşama geçip benim gibi zorluk yaşayan var mı ?

Beyler önce siz cevaplayın. İş gereği bazen Bayanların çoğunluk olduğu ortamlarda bulunuyorum ve tedirgin rahatsız oluyorum utangaçlık mı ne dir bilmiyorum ne yapmam gerek bu durumda sizde asosyallik ten çıktınız ve benim gibi olan var mı?

Güncellemeler:
Asosyal likten kurtulmuş normal hayata geçiş çabaları part 1 Help

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Öyle bir şey yaşamadım ama zor olabilir panpa
    Yüzlerce yıl sonra keşfedilen ilkel kabilelerin eline telefon almaları gibi bir şey olur

0|0
    0|0
    • Baylar dedim ama neyse
      İlk onbeş dakika panik içinde oluyorum sonuçta kızlarda insan :-D birde ofiste bir kız arkadaş var durup dururken gıcık olduğum yüzüme gözlerini dikiyor bıktım ya

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet zor.
    Özgüven eksikliği bende vardı ama yavaş yavaş azalıyor.
    Şöyle düşün onlarda senin gibi insan ve sen görevini yapıyosun.
    Zamanla düzelir 6 ay falan

0|0
    0|0
    • Yavaş yavaş düzeliyorum

• @Üşüyenkız iyide bunlar normal bir insanda olan şeyler herangi bir hastalığın belirtisi değilki sevmediğin bişeye bir kaç dakikadan fazla dikkatini veremezsin ve ders çalışmayı kim severki?

• @Areol nikli bir arkadaşım var benim burada geçen gün biseye yorum yapmıştı sonra bende yorum yazdım görüşüne konuştuk biraz sonra ben ozurluyum dedim o da ayıp oluyo ama ozurlu falan dedi bende degilmiyim dedim o da ozurlu falan degilsin seni seviyorum dedi çok mutlu oldum şimdi ozurlu değilsin diyen ilk kişi o oldu sağ olsun :D

Yükleniyor...