Çok zor bir dönemden geciyorum ne yapmaliyim?

Dogum yapmama 2 hafta kaldı artik yürümekte dahi zorlanıyorum ayrıca soğuk almışım hapşırmaktan öksürmekten gözümü açamıyorum ve evde yaşlı hasta anneanneme bakiyorum bu halde bir tane de 3 yaslarinda kizim var onun sorumlulugu mutfaga duvarlara tutunarak gidiyorum resmen ve benim su durumumu bildigi halde annem hava soguk diye yanimda degil telden bana sunu yap bunu yap diye öğüt veriyo dayanamadim dün esime yalvardim sitemle izin al ben artik ayakta duramiyorum diye bana şubede tekim alamam dedi bu zor zamanimda beni yalniz birakiyorlar ne yapmaliyim bir de tavırlari gayet normal deliricem

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim akşam eşin eve gelince durumu anlat. Telefondan durumun aciliyetini kavrayamamıştır. Aynı şekilde annenize de durumu anlatın gelsin yardımcı olsun. Allah yardımcın olsun.

1|0
    0|0
    • Telde anneme anlattim esim zaten durumumu görüyo kiyamam ben sana Allah yardimcin olsun diyo yani benim elimden bisey gelmiyo izin alamam tekim iş yerinde diyor 😔

• İş yeri ne yaparsa yapsın, sonuçta eşi söz konusu. Biraz daha duyarlı davranmalı. Özür dilerim bunları söylerek moralini bozmak istemiyorum. Ama eşin bu durumu düzeltmeli. Hem hamilesin üstelik sıkıntılı dönemdesin, annen bir kadın olarak seni nasıl anlamıyor şaşırdım doğrusu. Ama tüm bunlara rağmen sen üzülme hem kendine hem çocuğa dikkat et. Bulunduğun durumda başka bişey de öneremiyorum ki. Allah tamamına erdirsin. İnşallah nur topu gibi bir çocuğunuz olur. İnşallah bu sıkıntılı dönemi en güzel ve sağlıklı bir şekilde atlatırsın.

• Amin tesekkür ederim.. aynen ben de bir kadın olarak nasil anlamadigina şaşkınım eşim için de aynisini dsünüyorum ben olsam ne yapar eder izin alirdim yalardim zamaninda yapmistim da.. evet her sikintili günün sonu vardir atlaticam insallah ama cidden ben bu etrafimda beni bu halde birakan sözde beni seven bu insanlara nasil davranmaliyim bilemiyorum 😔

En İyi Kız Görüşü

• Ablacım valla geleyim yardım edeyim diyeceğimde, olmaz ki böyle ya. Allah yardımcın olsun.

1|0
    0|0
    • Tesekkür ederim ☺ ben geleyim sözü bile mutlu etti artik ne kadar duymaya ihtiyacim varsa düsün

• Keşke demeyle kalmasa da gerçekten yardımcı olabilsem. Yardımcı olabilecek kimse yok mu çevrende?

• Şu an için yok tesekkür ederim cok incesin ☺

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle allah tamamına erdirsin. Hamileliğin, ilk ayları ve son ayları zordur bilirim. Annen gelmiyor ise kuzenlerinden, yengelerinden yardım istesen fena olmaz sanırım.

1|0
    0|0
    • Hic akrabam yok ki burada esimin annesi de vefat etti anliycaniz kimsem yok tesekkur ederim

• Hımm o halde annenin gelmesi için baskıcı olman gerek. Burada söz konusu olan senin hamileliğin ve bebeğin. Kaldı ki eşinin de kızının da sana ihtiyacı var.

• gecmıs olsun

1|0
    0|0
  • İstersen ben geleyim yardıma

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Şimdi sende duygusallıkta vardır.. Canım ya. anneannenin önüne yemeğini koy sonra çocuğunu al git yatak odana yat dinle. 2,3 saat kalkma çocuga da kız o da yanında uyusun. Ananene de söyle yorgunum dinlenicem bana seslenme de. Kendini de düşünmen lazım sonucta.

1|0
    0|0
    • Yok anlayisli görüyor halimi doktor bana yatis verdi normalde anneannemi birakamadgm icin yatamadim hasta cnkü ac kalir evde kimse de yok gelmez o da mahçup oluyo bir tek sen varsin sen de bu haldesin hakkini helal et kizim diyo kiyamiyorum ona da

• Annene soyle ananem sende kalsın bana doktor yatış verdi mutlaka yatmalısın dedi falan desen..

• Yatis verildigini de biliyo halimi de biliyo su an sanirim sadece kabullenmek zorundayim hava soguk bir bahane olamaz bence bu durumda 😔

• Allah yardimciniz olsun.. hem bedenen hem manen destek almaniz iyi olurdu.. annenize bir kez daha anlatin en buyuk destekciniz o olmali

1|0
    0|0
    • Anlattim telefonda gülerek bir dogursaydin falan diyo şaka gibi ya insan bir yerden sonra kelimelerin anlamsiz kaldigini grünce susuyor mecburen

• Ne diyeyim.. yani buradan yaz yaz bitmez.. hangi sehirdesin

• Çok üzüldüm haline inan :/ anneanne annen baksın bari..

1|0
    0|0
Yükleniyor...