ALLAH ile karşılaşma imkanınız olsaydı, ne söylemek isterdiniz?

Selam Arkadaşlar. Bir coğumuz ne kadar görevlerimizi yerine getiremesekte inançlı insanlariz. Hepimiz bir gün öleceğimizi ve hesaba çekileceğimizi biliyoruz.
Hani olurya RABBiMiZLE karşılasma ve söz söyleme hakkımız olsaydı ona ne derdik, ne konuşurduk diye aklımdan geçti ve yorumlarınızı merak ettim.
LÜTFEN cevaplarımızı saygı ve edep çerçevesinde verelim. gittikce çirkefleşen yasantlarımızı daha da çirkefleştirmeyelim cevaplarımızla.
Tsk.

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• S. A. kardeşim.
    Böyle bir soru sanırım buranın en ilginç sorusu...
    Cevap vermek isteyen ks üyesi sayısı düşük olma ihtimali oldukça fazla.
    Çünkü asıl ilgi alanı farklı yerler.
    Allah CC den kaçar oldu maalesef insanlarımız.
    Keşke yakınlaşmaya çalışsa tüm gençlerimiz, insanlarımız...
    Yaradan ile karşılaşma durumu mümkün olsa, ki buna gerek yok O bizim her zaman yanımızda ve karşımızda.
    Ama senin istediğin cevabı veriyorum.
    Rabbimden şunu niyaz ederdim.
    Allahım, gücünü, kudretini varlığını bu dünyada göster ve kötülükleri, kötüleri bertaraf et... Perişan et... Müslümanlara yapılan zulme engel ol...
    Dileğim bu olurdu. Ki, yine de diliyorum. Amin.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Neden sana inanlar hergün ağlarken inanmayanlar hergün gülüyor?

0|3
    0|0
  • Neden yaratildik? Diye sorardim bu sorunun cevabini hep merak etmisimdir

0|1
    0|0
  • insanlarin olmelerine izin verip yenilerine yapmak yerine neden elindekileri tutmuyorsun?

0|1
    0|1
    • Güzel bir soru ama Dünyanın işleme sistemine ters, çünkü Dünyada her an hersey yenileniyor. Yeniden doğuyor!

• Insanlarin olme sebebi yine insanlar yuzundendir hem sorun cok sacma insan omrunun belli bir siniri var isleyis bu

• sevdigim insanlari kaybetmek istemiyorum olmek istemiyorum sonucta hayal gucumuzu konusturucaz ve bende boyle olmasini istemezdim

• Tanrım merhaba,
    Cehennemi dökmeye ne gerek vardı dünyaya..

0|1
    0|1
  • bugüne kadar nerdeydin? :(

0|0
    0|1
  • Her ellerimi açıp dua ettiğimde karşılaşıyoruz biz ve her şeyi söylüyorum

0|1
    0|0
  • Neden gune 5 vakit kiliyoruz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çocuğunu çöp kutusuna atıp kaçan bir baba yıllar sonra çocuğuyla karşılaşınca ne konuşulursa onu konuşurdum. Gereksiz samimiyete lüzum yok

0|1
    0|1
  • biz aciz kulların olarak günahlarımızı affeyle boynumuz bükük nefsimize yenik düşdük bile bile dünyaya yenik düşdük bizleri affeyle yarabbim şuanki mazlumların yar ve yardımcısı ol sen onları aç susuz bırakma savaşlardan koru zalimlerin cezalarını ve yarabbi daha fazla mazlumların canlarını yakmalarına izin verme

0|1
    0|0
  • Gel bir selfie çekilelim.

0|0
    1|1
  • Her namazda Allah ile karşılaşıyoruz zaten dua ederek söylemek istediklerimizi söylüyoruz...

0|2
    0|0
  • Beni bir 30 sene daha yaşatmayacaksın değil mi? ne istersen yaparım yeter ki beni yanına al derdim.

0|1
    0|1
  • Beni niye yarattın a. Kodumun

0|0
    0|1
    • Bu terbiyesizliğini yaşına veriyorum. İnançlı insanlara saygılı ol lütfen arkadaşım.

• Güzel kardesim. Ailelerin baskici sistemine bende karsiyim. Sana bu konuda hak veriyorum. Ama sana sunu söylemek istiyorum. Senden yasca biraz büyügüm. Ve hayatin bircok evrelerinden gecmis birisi olarak sana sunu söylemek istiyorum. ALLAH VAR! ve Lütfen onu icinde bul. Maalesef yanlis anlatimlarla insanlar Yaratanindan uzaklasiyor. Ama oysaki dinimiz Sevgi dinidir. Arastir, oku ve nun varligini hissetmeye calis.

• Abi gerçekten benim yaşadıklarımı yaşadın mı acaba? Neler çektim ben.

• Boyun büker, susardım.
    Zaten "O" her şeyi biliyor, ben mahcupluğumdan başka bir şey yapamazdım.
    :(

0|0
    0|0
  • tamam şimdi inandım

0|0
    0|0
  • Dua ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...