Sınavda herkes bana başarılar dileyebilirmi iki dk elinizi açında bana dua edin arkadaşlar 😊😊😊 ?

1 duanızı eksik görmeyin arkadaşlar be bana sağlık dileyin şu an dualarınıza çok ihtiyacım var😊😊

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili kardeşim Rabbim önce sağlık sıhhat versin sonrada gireceğin sınavda üstün başarılar versin.
    Çocuklarıma ettiğim duayı sana da edeyim
    Kalemin doğru şıklara kendiliginden gitsin
    Rabbim unuttuklarını hatırlatsın
    Bildiğin sorulardan çıkarsın
    Attıklarını da tuttursun
    Amin😊

1|1
    0|0
    • Teşekkür ederim ben seninde oğlun sayılırım tabi edecen 😊😊😊 aynı duaları bende kardeşlerime ediyorum dilerimki ömürleri boyunca sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu ömürleri boyunca başarılı olur hem hayırlı evlatlar hemide hayırlı birer eş bulur ve olurlar 😊😊

• Aminn.. Teşekkür ederim güzel kalpli çocuk misli misli de sana olsun insaAllah. EIG icin de sağolasın😊Sağlıcakla kal.

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah yardımcın olsun:

0|1
    0|0
  • allah younu açık etsin inş emeklerinin karşılığını alırsın
    açıköğretim sınavı var demi

0|1
    0|0
    • He ya cok teşekkür ederim Rabbim seninde yolunu açık etsin 😊evimin önünde okul zaten gittim geldim tekrar gidcem 2. Oturum için 😊😊

• Tekrardan teşekkür ederim 😊

• rica ederim :)

• Dua edince yuksek not mu aliyosun? tanri vahiyle notlari sana mi yüklüyor?

0|0
    0|0
    • Bence bu konuda çok önyargılısın dua edince not alınsaydı sadece dua ederdim çalışdım en azından sınavda heyecan olmasın stres olmasın bildiklerimi unutmim sadece insanların içinden geldiği gibi hoşgörülü bir şekilde dua etmesini istedim

• oy yirim okadar tatlı tatlı istemiş ki

0|1
    0|0
  • Başarılarr😄

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• başarılar :)

0|1
    0|0
  • basarilar kardesim allah stres degilde odaklandirmasini nasip etsin

0|1
    0|0
    • Amin benim gibi tüm sınava giren arkadaşlarıma da değinsin bu dualar 😊😊

• Ederim tabi inş kazanırsın. :) ne sınavı birde yaş kaç kanki? :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...