Özgecan'ı unutmadığınızı gösterin?

Amacım soru sormak değil. Özgecan'ı unutmadığınızı bir cümle ile gösterin ki toplum ve insan olduğumuzu hatırlatın bana.

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Nedenini bilmiyorum ama son fotoğrafı hala bilgisayarımda saklı silmedim, hele de o insan müsveddesinin yüzünde tırnak izlerini görünce zaten bir başka moda girdim kızın ne kadar direndiğini korktuğunu düşündüm vs vs anlatılabilecek gibi değil.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• evet tecavüze uğrayan bir adet türk kızı ve adının duyulmuş olması çok üzücü dünyada binlerce milyonlarca işkenceye maruz kalan hunharca öldürülen veya tecavüz vs ne dersen de bir sürü fok dönüyor sadece adı çıkanlara değil çıkmayanlara da üzülün bakayım bütün ölen insanlar için ayrı ayrı üzülecek zamanınız var mı hiç birinizin özgecan falan düşündüğü yok herkes kendi hayatına bakıyor annen baban ölüyor 5 gün sonra yavaş yavaş aklından çıkmaya başlıyor her ne olursa olsun insan bencil bir varlık gösteriş için Özgecan Simsimcem Kubilay falan demenin alemi yok birşey değiştireceksiniz değiştirin yapmayacağınız apaçık belli oturduğun yerden Özgecanı hatırladığını yazan bir yazı yazarak 10 kişiyi coşturan devrim niteliğinde bir saçmalık becermek falan filan feşmekan

2|0
    0|0
    • Devrim güzeldir. Değiştirmek için de unutmamak gerekir

• sosyal farkındalık operasyoncuları lobisi sizi yav he he verebilceğin en iyi cevap çünkü başka bişey diyemezsin hayatını yaşıyıp gidicen ve özgecan diye birini hatırlamıycaksın bile umrunda değil görür hatırlarsın yine devrimci olursun bu böyle devrim yaparsan dünyayı veya ülkeyi değiştirirsen falan gel yüzüme tükür tamam mı burdan yaz seve seve izin vercem yeter ki bir fok yap

• Aktivistliğini yürü git sokakta yap lan* unutmamak değil birşeyleri değiştirmek önemli. Yazdın da noldu.

3|2
    3|2
  • @Nedesembilemedim30 Ozgecan'i unutmadim diyenler kimler?

0|1
    1|1
  • Hakim yargının gücünü gösterdi en ağır cezalarla şutladı ama idam şarttı yapacak bir şey yok umarım koğuşa atmışlardır oğlancılarla epey eğlenirler.

1|0
    0|0
  • Şehitlerimizi unutamadım ben sen 20 tane kefen içinde şehit gördünmü bianda hergün şehit geliyor unutulmuyor

2|0
    0|0
    • Allah mekanlarını cennet eylesin tüm askerimize sabır diliyorum

• Siz teröriste mi şehit diyorsunuz yoksa askere mi? Buna bir açıklık getirelim. Benim mekanlarını cennet eylesin diye bahsettiğim şanlı Türk askerlerimiz şehitlerimizdir. Teroristi cahil bir leşten ibaret görüyorum

• Asker şehitlerimize diyorum

• Dün Taksim'deki taciz haberleri. Zihniyet olarak fakir bir ülkedeyiz , unutuldu bile...

2|0
    0|0
    • Artık bu bir gelenek oldu... İnanıyorum ki yılbaşında bunu bile bile taksime giden kızlar da bundan memnunlar ki taciz edilmek için özellikle Taksime gidiyorlar..

• Teşekkürler... Zevkle dinliyorum, sigaramın dumanının dansını izleyerek..

• @xBeniboylebil Türkçe'sinede bir göz atın , şarkı daha anlamlı gelir , bende aynıyım , çay - sigara - müziğe takıldım yine :)

• özgecan aslan çizim çalışmam.

http://i.hizliresim.com/4bqkvA.jpg

0|0
    0|0
  • türkiyede olaylar 15 saniyede herkese duyrulur 10 gün konuşulur 2 ay sonra unutulur 1 yıl sonra kimsenin umurunda bile olmaz ve sen şimdi 1 milyar dolar harcayıp reklam yapsan bile özgecan artık kimsenin umurunda değildir

0|0
    0|0
  • o şerefsizi asmadıkları için içim hiç bir zman rahat etmicek allahın belası şeresşz karektersiz adi pislik insallah cehennemden çıkamaz her güünü cehenm azabı gibi olur

0|0
    0|0
  • Neden sadece ozgecan... her yerde var bu hepsinde bu kadar tepki yok da neden sadece bunda...

2|0
    0|0
    • Bazen bazı kişiler bazı olaylar sembolik olur. Bunu bir bütün olarak ele alıp yorum yapalım

• Ama memleketimiz hayvan cahil cehalet dolu... cezalar az... yArın bir başkasının başına gelmeyec3gind2n emin bile degiliz... ABAZAN BU MILLETIZ NOKTA.

• Malesef. kadın erkek el ele verip bu zihniyeti degiştirmeliyz

• Dünya da güzel hayatı olmadı fakat bırakın da öteki dünyada güzel bir hayatı olsun kemiklerini sizlatmayin her resmine baktığınızda kabir azabı yasicak bunu ona yasatmayin

0|0
    0|0
  • Ozgecan'a Allah'tan rahmet diliyoruz

0|0
    0|0
  • Unutmazsak acılarımızı yaşarız... en güzeli unutmak...

0|0
    0|0
  • yazık oldu

0|0
    0|0
  • Ozgecan kim?

1|0
    0|0
  • Iyide kizcagizi neden mezarinda rahatsiz ediyosun ki

0|0
    0|0
    • Rahat ol en bu soruyu gorunce duami okudum ona ve tum ölmuslerin ruhuna ama sen exper kasmak icin bu sekilde soru sormakla onu kabrinde rahatsiz ettin

• Nette takılacak çok vaktim yok niyetim exper kasmak degil. İnsanların yüreklerine dokunmak. Acıları unutmayıp ders aldırmak. Hesabıma bakarsan ilk sorumu görebilirsin. Niyetimin exper olmadıgını anlarsın

• Hepsi MEDYA nin Oyunu.

0|0
    0|0
  • Bu ülkede adalet olsaydı o şerefsiz assalardı asmadıkları müddetçe hep unutulacaktir😢

0|0
    0|0
  • Bir bana mı itici geldi ya bu soru. Sen kimsin ki sana bir şey gösterelim neden sana toplum ve insan olduğumuzu hatırlatmak zorundayız. Hayır ben de çok üzüldüm hala da çok üzülüyorum ama haddinizi aşmayın. Burada şov yapmak için kızı kullanmayın.

0|0
    0|0
    • Şov degil konuyu degiştirmeyelim

• ya bir yürü git hala şov yapıyorsun. Öncelikle kadın demeyi öğren bayan denmeyeceğini bil sonra konuş.

• Kime şov neye şov?

• Özgeçmişi okudum özge ye selam hocam iyi olur ama zor tabi sen de haklısın özge ye selam hocam hallederim yine olur mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Özgecan hala aklimda o melegi unutmak mumkun degil. Ama malesef dunyada insan gorunumlu hayvanlar cok sayida o yuzden allah butun Ozgecan larin yaninda olsun. Amin

1|0
    0|0
  • unutup unutmamamız bir yarar sağlamıyor ki özgecan olayının ardından 4 gün sonra bile tacize uğrayan kadınlar oldu. hala da devam eden olaylar var. :/ yazık sadece

0|0
    0|0
  • Özgecanların sonu gelmiyor, Nasıl unutulsun?

0|0
    0|0
  • Erkekler kusura bakmayın genelleme yapmıyorum. Kızlar erkeklerden kendimizi korumak için dövüş sporlarına önem verelim keşke böyle bir proje olsa.

0|0
    0|0
  • Sadece ozgecan mi hangi birini unutmayalım olaylar unutulur önemli olan yapmamak yaptırmaya müsade etmemek

1|0
    0|0
  • Doğuda birsürü Özge can var ama kimsenin umrunda değil

2|1
    1|1
Yükleniyor...