Sizce korkmalı mıyım ya da ne gibi önlem alabilirim?

Üniversitedeyim. şu an bir kız yurdunda kalmaktayım ve yan tarafta dükkanlar var. Yurdumun yolu biraz tenha. Bu dükkanda çalışan 35 yaş civarı bir adamın bana olan bakışlarını yakaladım. Neyse bişey olmaz diye kendimi avuttum ama şu son zamanlarda cidden korkuyorum. Evli ve çocugu da var. Geçen yolda giderken arabanın içinden birinin bana sinirli bir şekilde baktıgını fark ettim. bir döndüm bu adam. Çocuguda var yanında. Arkadaşlarıma anlattım güldüler. Anlattıgım gün şans eseri mi takip mi bilmiyorum bizim girdigimiz pastaneye girdi. Kızlarda şaşırdı. Hala ters ters bakıyo ve beni korkutuyo. Allah korusun dükkana çekse bişey yapsa kimsenin haberi olmaz. ki ben güçsüzüm ve adam baya iri kolayca beni etkisiz hale getirebilir. Sizce ne yapmalıyım? Ha bir de sevgilimle görüncede böyle ters ters bakıyo :(

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Durumu babana anlat. Gelsin o adi herifle görüşsün. Kimseye bişey anlaymazsan yarın öbür gün Allah korusun sonun Özgecan gibi olur. Malesef ülkemizde hadım edilmesi gereken çok mahluk var. Acilen babanı ara. Sevgilini filan öğrenmesinden korkma. Polise söylesen hiç takmazlar. Adaletin işlemediği yerde ilahi adalet işler. Bak kardeşim, yapacağın en doğru şey babana ailene haber vermek.

1|0
    0|0
    • Babam abim duysa o adamı öldürürler. Hatta babam gelir burada ev tutar benle birlkte yaşar. Ailemin biricik kızıyım ve iğne batmasından bile sakınırlar. Onlara söylersem durum çok farklı boyutlara gider. Bu da hoşuma gitmez. Ailemin başını derde sokmak istemem

• O zaman kendi kendi koruman lazım. Elektro şok veren fenerler var. Düğmeye basınca ucunda çatır çatır elektrik akımı var. Ondan almalısın ya da bibergazı taşımalısın. O dükkanın önünden değil de karşı tarafından geç yani caddenin karşı tarafından yürü. Gerekirse çantanda sopa taşı. Madem kendi başına halletmeye çaluşıyorsun bari adam gibi koru kendini. Bir şey olduğunda bağırıp etraftan yardım istemeyi ihmal etme. Gece tek başına geçme oradan sakın ha. Hep erkek arkadaşın bıraksın. Sakın bu dediklerim bir kulağından girip diğerinden çıkmasın.

• Yapıcam dediklerini uygulıcam

Erkekler Ne Diyor 10

• Şiddet yanlısı değilim ama işte boylelerini görünce içimdeki farklı şeyler beliriyor :) Allah ıslah etsin ne pis herifler var yahu!
    Arkadaşına anlat durumu, tek gezme uğrama oraya ve biber gazı bulundurun.

0|0
    0|0
  • Ablacım bir daha dükkana gitmeyiver olsun bitsin, esnaf hoşlanması dükkanına gitmen halinde takıntıya çok kolay dönüşür, senin farkında olduğunu anlar ve buna rağmen gitmeye devam ediyorsan onun da bende gönlü var diye düşünür. Nereden biliyorsun deme ben de bir dönem yurtta kaldım bütün esnaflarla içli dışlıydım muhabbetleri iyi bilirim. Gitmeyi kesersen pislik bir tip değilse eğer olayı kapatmış olursun.

0|0
    0|0
    • Dükkana hiç gitmiyorum. Dükkanları benim yolumun üzerinde. Mecbur geçiyorum yurda giriş o taraftan. bir de depoları var. Beni korkutan ora. Adam çekse bişey yapsa aman Allah ım ölürüm ben

• Çok bilen çok yanılır ablacım, dikkat et insanlara yakıştırma yapmadan evvel ama biber gazı iyidir yine de... :D

• Sonra diyorlar ki bireysel silahlanmaya hayır neresi hayır alacaksın vereceksin kıza bitane 22 kalibre makina bişi yapamaya kalktığı zman bosaltacaksin dizine dizine imansız herifin!!

0|0
    0|0
    • Hak ediyolar cidden

• Evet ediyorlar bu herifler yüzünden kapanan kız yurtları biliyorum ben it herifler toplayacaksin bir yere erkekliğini elinden alacaksın sümbülaga olacak hepsi

• Sevggiline soyle

0|0
    0|0
  • Bodyguard tut bir tane bak bakalım birsey yapabiliyor mu?

0|0
    0|0
  • Sevgiline söyle ailene de öyle adamın ağzına sıçın bu kadar.

0|0
    0|0
  • tek dolaşmayacaksın demek ki orada

0|0
    0|0
  • yapacağın en iyi şey yurt değişmek

0|0
    0|0
    • Sorun şu ki sözleşme var. 1 senelik.. Çıkamıyorum

• Yanlış anlaşılcak bişey yok yolda giderken başım yoldan kalkmıyor

• o zaman dediğim gibi yap

• Bişey olmaz senin ciplak bedenini hayal ediyordur bitane göz spreyi al yanlışlıkla camsil almada 😂

0|0
    1|1
    • Pislik herif ya. Valla çamaşır suyu cam sil cif karışımı yapıp gözüne her yerine sıkarım onun :)

• düşüncene katılıyorum. Korkak davranmamaya çalışıyorum. Gelip giderkende telefonla birini arıyorum. Konuşa konuşa yurda giriyorum

• Aynen öyle devam et ok.

• Tecavuz kacinilmaz ise zevk almasina bakacaksin diyor :)

0|0
    2|3
    • İnşallah bu zevki tadarsın 😉

• @Lonelywarrior40 la binsiktirin gidin ya yavsamak icin elinizden geleni yapiyonuz iyi çocuklar elinize gecse bu kiz alayiniz mikersiniz simdi adamlik tasliyonuz delikanli olunda bu saatte ne gezdiginizi soyleyin burada

• Zaten kızın derdi var. Akıl vereceğin yerde bu yaptığın nedendir. Aynı durumu kendi kız kardeşinin yaşamasını istermiydin. Yok Allah kimseye göstermesin. Ama biraz empati ya, biraz vicdanlı olalım. Böyle olursak bu ülke düzelir mi. İleride senin de kızın olabilir. Kızının bu tarz şeyler yaşamasını ister miydin. Dediğim gibi kimsenin günahını yakınları çekmesin. Lütfen kendimize çeki düzen verelim.

Kızlar Ne Diyor 3

• ne mal insanlar var ya..

0|0
    0|0
  • Yalniz dolasma

0|0
    0|0
  • Tamamen ignore et... bir şey yaparsa polise gidersin. Belki herkese öyle bakıyordur.

0|0
    0|0
    • Arkadaşıma anlattım. Saçmalama adam iyi bence dedi filan. Sonra pastanede görünce o da şaşırdı. Yani diğer arkadaşlarıma öyle bakmıyo. Dedigin gibi şimdilik ignore

• Sen de kızsın anlarsın birinin sana bakıp bakmadıgını. Başım aşağıda oluyo ya yandan görüyorum baktıgını

• evet anladım ne demek istediğini... gece dışarı çıkma yalnız ve biber spray'i al

Yükleniyor...