Kızlar neden pantalon tayt gibi şeyleri daracık giyer?

Soruyu birde anketli sorayım dedim. Hadi bakalım umarım gerçekçi davranırsınız oy kullanirken 😉

• Fiziğimi popomu çok seviyorum ve herkesin görmesini istiyorum. Dikkat ćekmek istiyorum.
    20% (3)47% (7)33% (10)Oy Ver
  • Yanıyorum
    0% (0)20% (3)10% (3)Oy Ver
  • Bilmiyorum valla bakıyom herkesin g*tünde var bende niye yok deyip anneme sımartlatıyom
    53% (8)13% (2)33% (10)Oy Ver
  • Erkekler nefsinize hakim olun. G*tümü de açarım size ne? ( o... lara yönelik şık )
    27% (4)20% (3)24% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ne oldu nefsinize hakim olun diyenler hani nerdesiniz göremiyoruz sizleri 😏

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• O şıklar benim oy verebileceğim bir içerik barındırmamakta olup fikrim ise kendimi nasıl mutlu hissedeceksem öyle giyiniyorum doğrultusundadır. Gerek toplumsal yapıya uygun olmak da bayanların mecburiyeti elbet ancak o kadar açık giyinmeye de ne lüzum var bunu bende anlamış değilim henüz. Herkesin kişisel tercihleri velhasıl kimseye laf düşmez, kişi hak ve özgürlükleri gerekleri açısından ele alırsak.

0|1
    0|0
    • Tamam bir şey dediğim yok ama neden? Bana gelip içimden geldiği için giyorum demeyin az realist olun.

• Realisttim gayet ben dar giyinen biri değilim aşırı bolda giymem orta karar. Genel olarak kızlar adına karar verme hükmünü kendimde bulmamı beklemen de ayrı ilginçmiş açıkçası. Herkes adına konuşacak bir önder değilim ben kendi adıma görüşümü paylaştım arkadaşım. Ben kendimi nasıl rahat hissediyorsam öyle giyinirim ruh halim neyi öngörüyorsa. Herkesi bilemem.

• Valla aşırı rahatlar. Skinny pantolon veya jean giydiğimde kendimi çok rahat, harekete hazır ve enerjik hissediyorum 😂 manyak mıyım?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Puhahahaha tam kafa adamsın usta. ^^

0|1
    0|0
  • Beden hatlarını fiziklerini daha estetik gösterdiği için

0|0
    0|0
Yükleniyor...