İnsanların psikolojileriyle uğraşmaktan kendi psikolojisi bozulan psikolog?

Evet bence de tuhaf bir durum ama gerçek, yani ben öyle hissediyorum. Durum şu ki psikoloji okuyorum sürekli ruh halleri, vakkalar, terimler vs derken bir zaman sonra bizim psikolojilerin de yavaş yavaş tüm bunlara ayak uydurduğunu hissettik.

Hocaların bu durumu değerlendirip bizlere geri dönüşü ise şu oldu: Psikolojilerinizi bozabildiysek ne mutlu bizlere bu sizler için herşeyden önce deneyim olacaktır, kendi psikolojisini düzelten kazanır.

Ne düşüyorsunuz bu konuda? :)

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir psikiyatrist der ki;
    Bize hiçbir zaman gerçek hastalar gelmez. Gerçek hastaların, hasta ettikleri gelir. ;)
    Bunun eğitimini alıyorsa bozulmamalı :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bildiğin Paradox olmuş bu ya 😂 fi kitabını okudun mu bilmiyorum da oradaki adam psikolog ama kendi tedavi görmüş baya hala da görüyor falan o geldi aklıma. Kolay gelsin valla ne diyim 😁

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Geçen gün psikoloğa gittim.. derdim var dedim.. kimin derdi yok ki dedi.. şimdi daha iyiyim.. psiklojik destek şart... şaka bir yana bu filmi izlemeni tavsiye ederim.. tam senin sorunun cevabı bu..
    www.baglanfilmiizle.com/.../tedavi.jpg

0|0
    0|0
  • Psikoloji okuyunca daha iyi psikolojiye sahip olmak gerekiyor ama maalesef ki öyle bir durum yok. Ben de psikoloji okuyorum ama normal biri değilim bu okuldan önce de böyleydi ama okuldan sonra tamamen çöktüm. Ama sizin hocalarınız neyin kafasında onu henüz çözemedim. Psikolojinizi bozduk ne mutlu bizlere deyip bunu da deneyim olarak adlandırmak saçma bence. (:

0|0
    0|0
  • Hukuk okuyorum ben ve bize yanlis olan biseyi savunmamiz bekleniyor bunuda psikolojik kırılma diyorlar ne demekse benim psikolojim bozuk mu

0|0
    0|0
  • bir zaman sonra bizim psikolojilerin de yavaş yavaş tüm bunlara ayak uydurduğunu hissettik cümlesindeki bizim psikolojiler ne lan** ha ne o. Düzgün kullan kavramı cahil* şey, bizim ruh sağlığımız diyeceksin o kadar.
    Hocanız doğru söylemiş, bozmak değil aslında farkındalık katıyor, sonra onlara da çözümler üretebiliyorsun falan, şimdi yıkıl karşımdan!!

0|0
    0|0
  • dolaylı yoldan eğitici öğretici kalıplı bi' şaka yapmış.
    iyi mi yapmış.. eh işte.
    kopya vermiş bi' nebze.
    o yüzden beğenmedim öğretiş tarzını.

0|0
    0|0
  • Sanki psikiyatri okuyoda şizofren koğuşunda nöbet tutturuyolar mkk alt tarafı gibik psikoloji bölümü.

0|0
    0|0
  • Gerçekten mantıklı psikoloji falan okumadım ama yeterince pisikolojisi sıkıntılı olan insalara yardımcı oldum sonunda bende sorunlu oldum kendi kendimi de çözünce zaten tuhaf bir şekilde her türlü psikolojik vakanın içinden çıkıyorsun ve sonunda beleş çalışan toktor oldum sanırsam sıkıntıya düşmeyen konuşmuyor nerdeyse :D

0|0
    0|0
  • Terzi kendi söküğünü dikemez uğraşmayın destek alın. :D

0|0
    0|0
  • Valla bence cok ilgi cekici ve gercekten harika bir deneyim yasayarak karsinda ki kisiyi anlayarak isini yapacaksin bu evreyi gecersen

0|0
    0|0
  • okumayın psikolojim bozuldu

0|0
    0|0
  • Hocalariniz biree manyak sizde ole olcaksiniz milleti rahat brakin bozmayin psikolojisini milllwtin:)

0|0
    0|0
  • ben ne olacağım peki :(

0|0
    0|0
  • psikolokta psikoloğa gider

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tecrubesizsiniz. Daha çömezssiniz. Dur daha neler goruceksiniz

0|0
    0|0
  • Soruyla alakası yok biliyorum ama bende psikoloji okumak istiyorum. Kazanması çok mu zor. Bide önerirsin bana o bölümü. İş imkanı falan var mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...