Kızlar neden pantolon tayt gibi şeyleri daracık giyinir?

Kızlar poponuzun dışarıda olması dap dar pantolonlar giymenizin sebebi ne?

Teşekkürler
İyi geceler ✋

Güncellemeler:
Soruyu şöyle düzelteyim. O g*tü göstermenin amacı ne?

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

• Seksi görünmek hoşuma gidiyor gittiğim yerlerde dikkat çekiyorum

0|1
    0|1
    • Eee? bu mu yani? Misal eşin olduğu halde hala kime karşı Seksi görünmek istiyosun?

• Samimi cevabın için teşekkürler bu arada. Bak bazılarına zor geldi soru. Sanane deyip geçistiriyolar. Benim görüşüm sizin içiniz orospulaşıp dışınıza vuruyor. Görüşüm eleştiriye açıktır ama %90'ınız böyle hiç inkar etmeyin

• Yo bence haklısın. Ayrıca eig için teşekkürleeer💕

En İyi Erkek Görüşü

• Taciz edilmek için giyiyorlar.
    Tacize uğrayınca da zırlıyorlar vesselam.

0|2
    5|2
    • Bu kadar kardeşim benim olay bu işte. Ne kadar inkar etseler de hepsinin tek amacı o kuru g*tleriyle dikkat çekmek erkekleri baştan çıkarmak.

• Ne alaka? Herkes dilediği gibi giyinir saygi duymak zorundasiniz. Ammk abazalari. Biraz çağdaş lasin hem yurt disini ovuyorsunuz hem daha insanlarin özgür hayatlarina saygi duymuyorsunuz cahiller

• Ha bol giyinen taciz edilmiyor yani bu ülkede?

Kızlar Ne Diyor 18

• Sanane

3|2
    0|6
  • Dikkat çekelim, erkekler bize saldırsın, tacize uğrayalım, sonra da erkekler sapık diyerek kendimizi öne çıkaralım diye.

0|4
    1|0
    • İşte bu kadar 👍 teşekkür samimiyetin için

• Pardon ama kalçayla hiç bir alakası yok en azından benim gibiler için sadece yakışıyor. Fesat düşünme derim bu kadar

1|0
    1|4
    • Geç o işi şimdi hepinizin tek amacı erkekleri baştan çıkarmak dikkat çekmek sonra birisi kendisine hakim olamayıp bir laf atsa cırıltınız sokağı yıkıyor. Üstelik laf atan kişi çirkinse böyle davraniyosunuz. Ama yakışıklı birisi laf atsana hoşunuza gidiyo. İnkar etmeyin. Ben g*tümü göstermek istiyorum. Fiziğim ile erkekleri baştan çıkarmak istiyorum diyince canımı yiyin. Böyle inkar etmekle kendinizi kandırıyosunuz. Üstelik evli olduğu halde sürekli başkalarına güzel Seksi çekici görünme çabanız var.

• Bu arada profile baktımda tam 1-1 bahsettiğim tiplere uyuyosun. Ha tayt giymişsin ha o kot pantolonu. Benim için ikiside aynı deecede. Sen ve senin gibiler bu tür şeyleri pek önemsemiyosun ve normal miş gibi karsılıyosunuz ama unutmayın ki biz erkekler için ayakta idrar yapıp üzerimize sıcratmamızın günahının kim bilir kaç katına tabii tutulacaksınız. Tabi Allah bilir. Neyse ya kime anlatıyorum ki Hristiyanlar da kendi dinlerini kendileri yapmamış mıydı? 😏

• Ben ne demek istediğini çok iyi anladım da bu işin masumluģu felan olmaz. Masum bir sekilde sokakta öyle gezersin ve yine senin gibi masum birini yoldan cıkarabilirsin? o zamanda başlarsınız nefsinize hakim olun demeye. Peki o arkadaşın masumluģuna ne oldu? onun suçu neydi? İkiside masum o zaman kimse ses çıkarmasın olsun bitsin mi diyelim mesela?

• bir nedeni yok canım tayt giyerken hangi nedenle giyiyorum diye düşünmüyoruz. keşke sizde böyle gereksiz şeylere kafa yormasanız

3|0
    0|4
    • Hade l*n ordan palavra

• ha bir de biz tayt giymesek poponun şeklini bilmiyordunuz yani öyle mi hahahahah :D

• Bu kadar çeşit olduğunu bilmiyoduk evet 😉

• Herkes yakısanı giyer
    Sanane?

2|1
    0|5
    • Yakısan yakısmayan herkesin g*tünde tayt dap dar pantolon evet sende haklısın 😉

• Fesatmısın ne

• Ne fesat olacam. Amacınız bundan başka ne olabilir? fiziğinizle g*tünüzle erkekleri baştan çıkarmak istiyosunuz. Keşke arkamda gözüm olsa diye can atıyosunuz kimler bakıyo diye. Geç şimdi..

• Taytla çok rahat ediyorum ama

0|0
    0|0
  • Sanane kardeşim

1|0
    0|6
  • dar giymiyorum bn :D gyene sor

0|0
    0|0
  • Beğeniyorum ve giyiyorum amaç g*t belli etmek değil.

1|0
    0|0
  • vucut hatlarimi seviyorum, kendimi guzel hissediyorum, egom yuksek kimseye de hesap verecek halim yok. sacma sapan her seyin altinda kendinize yonelik bir anlam aramayin. komik oluyor.

0|0
    0|0
  • Güzel duruyor daha rahat kombin yapilabiliyor ayrica her dar giyen kicini kapamiyor diye bir genelleme yapamazsin ki giyende kimseyi zerre kadar ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • Bol giyenlere niye sormuyorsun neden bol giyiniyorsunuz diye? Sorudaki amaç o kadar belli ki.

Klasik olacak ama seni zerre ilgilendirmez kimin neyi neden giydiği. Pantolonunuzun içindekine sahip çıkamıyorsunuz, bahane olarak "dar" giyilmesini öne sürüyorsunuz.

0|0
    0|2
  • bu söylediklerinle alakası yok sadece çok rahatlar o kadar.

1|0
    0|0
  • Dar giyince rahat hissediyorum ben :))

0|0
    0|0
  • İstersem cıplak dolasırım kime ne ya hayat benim illa saldırıya mı ugramam lazım sizin gibi azgınlar yüzünden

0|0
    0|1
  • kadın pantolonlarının çoğu dar kalıp üretilir ve kadın fiziğinde dar daha iyi durur

1|0
    0|0
  • Yasak mi :d

1|0
    0|0
  • Ben kız olduğum halde milletin poponu kesiyorum , işiniz zor beyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kızlara yakışıyor da ondan. sen giysen yakışırmı :)

3|0
    0|2
    • Hade l*n ordan hirbo yakışıyomuş tabi senin gibi g*tçüler için normal bir şey bu. Elinde olsa 18 lik çıtırı kıstırıp tecavuzde edersin sen

• Abi ben tatlıcocuk nickli eski hatırladın mi

• @Can1t evet hatırladım

• dar yakisiyo knk dhhshs

1|0
    0|0
  • destekçisiyim...
    bırakınız giysinler bırakınız göstersinler

0|0
    0|0
  • Şık görünmenin seksi görünmek diye lanse edildiği bir çağdayız. Aksi iddia edilemez.

0|0
    0|1
  • Milletin ne diydiginden sanane sen sadece sevgilinin varsa kardeşinin veya ablanın ne giydigini sorgula başka kızların ne giydiginden sanane?

0|0
    0|0
  • Yakışıyo ki giyiyolar..

1|0
    0|0
  • Neden olabilir kardes

0|0
    0|0
  • bunu çözen arkadaşı NASA işe alsın ya

0|0
    0|0
  • Rahatim dar pantolonla