Rammstein hayranı olan kızlar kaşar mıdır?

rammstein hayranı olan kızlar iyi hoştur ama süt dilimi mıdır evlenilecek kız mıdır acaba çünkü solisti aşırı Seksi ve erkeksi olmakla beraber gitaristi de yakışıklı ne zaman till lindemann hayranı bir kız görsem Seksi, aygır, hayvani cazibesi var gibi şeyler söylüyor şehvetle anlatıyor rammstein hayranı kızla evlenilir mi
Rammstein hayranı olan kızlar  süt dilimi mıdır?

grup öyle çılgın ki p*rnolu farksız klip ve dildolu showları var dildoyla tabi (cinsellik katagorisine almasınlar diye * koydum)

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Aptalca

0|1
    0|0
    • neden aptalca umarım aptalcadır

• İnsanları dinlediği müziğe göre kategorilendiremezsin. Mesela lady gaga'da marjinal bir insan kliplerinde +18 simgeler çok fazla ama bu onu dinleyenin de öyle olduğu anlamına gelmez bro. Umarım düşüncen değişir :)

En İyi Erkek Görüşü

• Rammstein'ın sözlerinin anlaşılması hayran olmak için yeter. Grup kendini öyle yorumluyor demek ki. Bak Türkiye'de süt dökmüş kedi gibiydiler. :D

0|1
    0|0
    • hahaha buck dich yaptırmazlar adamlar belkide bu yüzden gelmiyor diğer ülkelerde karıyı kızı kucağına alan adamlar burada dönercide takıldı

• Onun için hapiste yattılar ama. :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayip ettin şu an yaa

0|1
    0|0
  • Cidden aptalca.

0|0
    0|0
    • tille ağzınızın suyu akmıyor mu sizi parçalamasını istemiyormusunuz yani benim bildiğim rammstein hayranı kızların bir parçala beni behçet demedikleri kalıyor

• Parçala beni, uçur beni till...

• yaa işte muhabbetiniz güzel sizinle arkadaş olunur ama aşık olmaktan evlenmekten korkarım

Erkekler Ne Diyor 4

• ahahahah :D iyi güldüm gece gece. belli olmaz ne çıkacağı :)

0|1
    0|0
  • Adini degis dostum metal kafasi yok sende.

0|0
    0|1
  • Bu soru çok saçma olmuş kardeş.. Türklerden örnek verecek olursak Tarkan, Murat Boz hayranı kız süt dilimi mıdır demek gibi olmuş

0|0
    0|0
  • Rammstein senden yaşlı bir grup aynı zamanda power metalde en bılınenlerınden yani kaşarlığı bunlarla belırlemen çok saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor...