Annem bile beni sevmiyor, başkası neden sevsin dimi?

Yani arkadaşlarımdan çevremden sevgilimden bile sevgi beklemem çok saçma. Aslında sevilmenin ne oldugnu tam olarak bilmiyorum. En yakın arkadaşım dediğim insan beni seviyodu sandım sırtımdan vurdu. Bu zamana kadar hayatıma giren erkekler tarafından hep ağlatıldım. Allahtan 1 tanesinden intikamımı aldım, neyse. şu an ki sevgilimde gaddarca davranıyor, al yine ağlattı beni. Annem evet sevmiyor o da hep eleştirir, kötüler, küçümser, iyi davranmaz, habire kötü davranır. Zaten küçüklüğümden beri pek yanımda da olmamıştır. Ben sevgi nedir sevmek nedir bilmiyorum bu o kadar kötü bir şey ki. O bakımdan bana soğuksun diyorlar ama gerçekten bir insanı nasıl severim bilmiyorum her şeye karşı güvensizim yani bir insanla konusurken bile şüpheyle yaklaşıyorum hayatım şüphe olmus

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• değişmeli ve her yönden kendini geliştirmelisin ;) hem vücut bakımını tam yapmalı (burdan makyajı kasdetmiyorum) hemde ruh bakımını tam yapmalısın. yani hayatında yeni bir sayfa açmalı herşeye sıfırdan başlamalı ve eski yaptığın hata ve davranışlardan kaçınmalı önüne bakmalı herkese fırsat vermelisin :)

1|0
    0|0
  • Yerden göğe kadar haklısın...

0|0
    0|0
  • Hayat senin hayatin kimsenin seni uzmesine izin verme. Sevmeyenlerin de koy g*tune.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...