Kalp kırmaktan korkar mısınız?

"Kalp kırmak, 70 kere Kabe'yi yıkmaktan daha büyük günahtır.." /Hz. Muhammed s. a. v

Ben elimden geldıgınce herkese ıyı davranıyorum ama nedense ınsanlar cok farklılasıyorlar. Müslüman bı ulkedeyız ve %99 u müslüman ulkemızın. Neden ınsanlarımız bırbırını ıncıtmekten korkmuyorlar. Siz kalp kırarken bırısıne kötü davrandıgınız zamanlarda gece yastıga basınızı koydugunuzda rahat uyuyabılıyor musunuz? ben uyuyamıyorum.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• bir kere insanin vicdani rahat etmez yaa bir hata yapmasa bile bir adim atarken acaba yanlis mi yaptim diye analiz yapmali bir musluman kesinlikle suanda herkes cikar pesinde oldugu icin bu halde ulkemiz zaten ve ben bundan cok sikayetciyim

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mektubat atlı nâdide eserde manaca

muhakkak kalp allahın komşusudur yani allahdan olan rahmani duyguların doğduğu yerdir onu kırmak mekkeyi yıkmakdan daha şediddir

ifadesini görünce bende çok dikkst etmeye başladım ayrıca dediğin gibi hsdisi şerifdedr efendimiz bildirmiş onlar hep bizleri düşünmüşler rabbim şefaatlerine nail eylesin. Amin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet insan incitmekten, zarar vermekten cekiniyorum.
    Allah'ım da insallah farkinda olmadan kalp kirmaltan korusun.
    Ve hadisi ayri bir seviyorum. Ne kadar ince din Islam.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• valla bazı insanların kalbini diil 121 farklı kemiğinin hepsini kırmak istiyorum

0|1
    0|0
    • Bende de cok oluyor o. bıde guvendıgın bırısıyse daha kötü oluyor.

• Evet korkarım

0|1
    0|0
Yükleniyor...