Okulda havalı olma uyum sağlama? lütfen yardım?

Ben okulumu yeni değiştirdim 3ay oldu ve keşke geriye donebilseydim diyorum. okula ilk geldiğim gün sınıftaki kızlardan vs. Ilgi topladım ama sonra birden bire isigim söndü.öncellikle ilk günden kendimi göstermek istedim biraz ciddi durgun davrandım. sonrayeni arkadaşlar edindim sonra grup çalışması yaptık. ve ben yönetilen birisi olmadığımı göstermek için. böyle yapmalıyız siz böyle istediniz yaptınız bende sonucu böyle yapmak istiyorum gibi konuştum. ondan sonra zaten işler bozuldu. ama sonra zaten grupta olduğum iki kıza anlattım birseyler ve benden özür dilediler çünkü ikinci grup çalışmasında beni kimse grubuna almak istemedi. o gün bir kızla kavga ettik. ve o nefret ile kız bana arkadaş olduğum bir kızin beni kullandığını söyledi ve bende onu gidip arkadaşıma söyledim hatta sordum. ve ondan sonra arkadaşım benim tarafımdandin kavgalı olduğum kızdan gidip herkese anlattı. sonra o kavgalı olduğum kızla tartıştık öğretmen çözmeyi çalıştı sonra yakın arkadaşım beni terketti felan ama göz göre göre o kıza söylememişti felan dememezlik edemezdim arkasından bicaklmaması için.

Neyse öyle bir yaşanmıştır oldu tabi ilk gün kızlar bana kaşı çıktı çünkü kavgali olduğum kişi onların arkadaşıydı amasasirdigim şey ise kavga ettiğim kızı bir gün önce sinir etmeleriydi. neyse sonra zaten 2. gün felan herşey normale döndü meğer ben gözümde buyutmusum. ilk gün kızlara kafa tutsamda ezik oldum düşüncesiyle üzüldüm o yüzden fazla üzgün gözümüze olabilirim. ama herkes benim ne kadar güçlü birisi olduğumu kaç kişiye kafa tutabilecegimi ve hiç umrumda olmadığını görmüştür içimden böyle yaşamadım ama herneyse. ışte sonra biz o kavga ettiğ

Güncellemeler:
Devami şöyle ışte yine biz o kavga ettiğimiz kızla sorun yaşadık felan. Yine bazı kızlar ilk gün bana karşı geldi felan yani bu durumdan kurtulmak istiyorum herşeyi takmıyor gözümde buyutuyorum buldum boğa özellikleri taşırım dolunayim akrep akredite taşırım ve biraz ikizlerle baliga benzerim
Cool olmak istiyorum. Espri yaparim felan ama istemiyorum egleeceli yönümü çünkü fazla arkim yok kime gosterim sindirim atamam. yanlız kaldığında skonuda grup oluşturmuş kolarak giderim ama beni görmemiş giki yaparlar umursamazlık got de demezler hep ordan oraya koşarlar. cool olmak istiyorum

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Özet geçsene

1|0
    0|0
    • Geçmeden olmaz

• Şunu da söyliyim sinirli ve kaba davranırsan havalı olamaz itici olursun :)

• Bir insana değer veririm çok. sadikimdir ve sadece benimle oynamasını isterim. ilk okulda popiydim yönetimine herkesi ama aşimdi birden biraz utanıyorum. eskiden sınıfta dans eder şarkı söylerdim şimdi utanıyorum. Kankandan eleştiri yaparim özennirin ama belli etmem cool olmak isterim

• ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol. taklit yaparak anca kendini kandırırsın. fazla arkadaşın olmaz tabi iki yüzlü olduğunu anlarsa insanlar doğal olarak uzaklaşır senden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...