Neden bizi sevenleri sevmeyizde, gidip bizi en uzenleri severiz? Birde çok sevipte sevilmemek var yaşadınızmı?

Yeni açtım hesabı ilk sorum bu yanıtlarsanız sevinirim tekrar soruyorum neden ve yaşadınızmı

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Üzeni sever çünkü ağlamak acı çekmek hoşuna gider bazılarının

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Merhabalar. Biz insanların hep belli kriterleri vardır. Bu sebepten dolayıdır ki genellikle insanlar kendini seveni değil de hep başkalarını severler. Bu kriterler sevdiğin insanda varsa ki ne mutlu o insana. Daha yeni yaşadığım bir olayı anlatayım. Üniversitedeyim üç kişilik bir arkadaş grubumuz var. 2 kız 1 erkeğiz. Çocuğu çok sevdim. Uzun bir zaman sonra hissettim bu duyguyu. Dedim tamam bu işte buldum. O da bana karşı bir şeyler hissediyormuş gibi geliyordu hep. Bundan kız arkadaşıma bahsettim belki bir şeyler duyar bana söyler diye. Hayatımın en büyük hatasını yaptım belki de. Kız arkadaşıma söyledikten 2-3 gün sonra çocuk gelip kız arkadaşımdan hoşlandığını söyledi. O an yıkıldım. Ama kız arkadaşımın onu sevmediğinden emindim sevgilisinden yeni ayrılmıştı ve bana bunu yapmazdı diye düşündüm. Uzun lafın kısası şu anda birlikteler ve ben her gün okulda onları yan yana görüyorum. Alışıyorsun bir şekilde de sağlam bir ders oldu bana bu da. Hoş şeyler değil bunlar bu zamanda bu yaşta hala bunu yapan pek çok insan varmış. İnsanlar hayatlarında belli şeyler yaşamazlarsa olgunlaşmıyorlarmış. Onun için pek fazla takmamak lazım hayat devam ediyor. Elden hiçbir şey gelmez. Her şey gönlünce olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• insan oğlu elinde olmayanı ister. o dediğini fena şekilde yaşadım belki benimle çıksa idi 2 ay sonra ayrılırdık olmadı 4 sene sevdim. bu iş böyle

0|0
    0|0
  • Bize isteklerimiz daha cazip geliyorda ondan..

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum beni seven hiç çıkmadı :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Seven ama sevmediğimiz biriyle çıkıpta seviyomuş gibi yapmak bizi sevenle çıkmamaktan daha çok acıtmazmı bizi seveni?

0|0
    0|0
  • Cunkubiz kizlarr acı cekmeyi seviyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...