Bu saatte bile başımı ağrıtabilen bu komşu veletlerini ne yapmalı?

Napıyım ben şimdi kavga mı ediyim bunların anası babası hiçmi susun demiyo ya. Siz benim yerimde olsanız naparsınız?

Güncellemeler:
Sonunda uyudular

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çık yukarı sesleri duydumda canım çekti halayınıza katılmaya geldim de mendilini de salla onlerinde hazırlıklı geldim bakıoın deyip şirin şirin bak 😃
    Anlarlarsa sorun yok ama olmadı iki halay çeker gelirsin gece sporuna sayarsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sende yukardalarsa tavana vur asagidalarsa yerde zipla. Susmazlarsa kapilarina gidersin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Eline bir süpürge sapı geçirip tavana vurmalı.
    Yoksa kendin çıkıp ks de yazışmam gerek. Ama beni rahatsız ediyorsunuz demem kafi olur.

0|0
    0|0
  • Kaçırıp çocuk organ mafyası örgütüne hediye edebilirsin, annesini de şov tv'de başbakandan yardım dilenirken görürsün artık, ee o da doğurduysa az sahip çıksaymış. Şimdi ağlarsın ama iş işten geçti çocuklar böbreksiz artık ahahaha ii gclr

0|0
    0|0
  • Sabir et sevaptir kız çocukk. Onlarr

0|0
    0|0
  • Çıkardım vururdum kapıya

0|0
    0|0
  • benim başımda da var gerci ben sesimi cıkarmıyorum rahatsız olmuyorum küçükken alt komşumuz yüzünden hiç evde koşturamadım o yüzden sıkıntı yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Hepimiz çocuk olduk derim.. Çocuklar hiperaktif olur hep yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • Yukarı oklavayla falan vurmalısın :)

0|0
    0|0
  • Binanın bodrum katına in bütün dairelerin elektirigini kes :D

0|0
    0|0
    • Onlar için farketmiyo

• Kulaklıkla müzik dinleyen biri değilim başım sıkıntılı sigarada içmem. Başka bişey de

• Sende hiç birşey yapamıyorsun :D Sıcak çikolata kitap olmazmı :D Dolapta wotkadamı yok :D

• Kapısına giderim

0|0
    0|0
  • onlara katılırdım yaramazlık nasıl yapılırmış gösterırıdım

0|0
    0|0
  • çocuk oldugun günleri unutma ses herzaman olur anlayışla karşıla bence

0|0
    0|0
  • çocuklar küçükse yapıcak birşey yok, gerçi bu saatte uyumaları lazım

0|0
    0|0