Asosyal ve yalnız bir kıza verebileceğiniz en iyi tavsiye?

Hiç arkadaşım, sevgilim vs. yok. Bunalımdayım çok depresif hissediyorum şu aralar. Herkes çok güzel olduğumu söyler ama kimse benden hoşlanmaz, neden bilmiyorum.
Bunu aşmak için yapabileceğim bir şey var mı, mesela gidip tek başıma dışarı gezsem kafeye otursam tanışmak isteyen birileri olur mu? Bu şekilde arkadaş falan edinebilir miyim?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• bilgisayar bağımlısımısın. hangi şehirde yaşıyosun gidiceğin kafe nasıl bir kafe. ne tür kişilerden hoşlanıyosun

0|0
    0|0
    • Hic bilmiyorum belki birileri beni gorur, begenir konusmak ister hayatim duzelir o kafadayim yani

• Merhaba gunaydin dedigim insanlar sayilmiyorsa yok

• bir arkadaş ednmek daha kolay olur en azından ilk sefer için. bu aslında senin için çok basit kafeye gidip sana bakan hoşlandığın birini seçiceksin. ve gülümsiceksin. ama içeceğin çayı veya kahveyi söyledikten sonra

En İyi Kız Görüşü

• Iyi bir arkadas veya arkadaslar ozguven getirir. Tabi kendini onlara baglama. Ozgur ol

0|0
    0|0
    • Tek bi' kişi bile olsa devamı gelecek zaten... Ama yok

• Di mi... eskiden benn de öyle idim. Ama arkadaş edindim işte biraz daha sosyalleştim diyebilirim

• Umarım ben de kurtulurum bundan

Erkekler Ne Diyor 20

• Allah a yonel kardesim derim... inan o bunaldiginda kendini yalniz oldugunu dusundugunde sana sende daha yakin olup seni icini huzurla doldurandir. Arkadasin olsa belki seni gunaha surukleye bilirdi... sevgilin olsa seni zinaya surukleyebilirdi yani sen asosyal degilsin sadece dogru kisileri bulmakda zorlaniyorsun birisi sana isaret veriyor seni gunahdan koruyor.

https://www.youtube.com/watch?v=L5pPxpxqozg

1|0
    0|0
    • Muslumanim ama Allaha olan inancimi yavas yavas kaybetmeye baslamaktayim bu sekilde sonuca varacagimi sanmam...

• sorun bu zaten sen umudu yitirmissin oysa Allah dan umut kesilmez. Neyin sonuca varmek istiyorsun peki? O kadar dar dusunuyorsunki sevgili arkadassizligi dert edip kendini bunalima sokuyorsun... oysa su dunyada 5dk garantin yok her an olebilirsin. Birseyin sonuna varacagini bilmesin ama o bir sonuna vardigin tekrari yok dikkat et. Olum son nefesini aldiginda sen hic arkadasim sevgilim olmadi bunu dert edeceksin?

• bence o şekilde doğru düzgün insanlarla tanışamazsın fazla da zorlama bence çünkü yalnız olmak yalnız bırakılmaktan iyidir, zamanı gelince kaderindeki gelir seni bulur, ama arkadaş istiyorsan insanlarla küçük küçük muhabbetlere gir öyle ilerler gider zaten o

1|0
    0|0
    • Kaderi beklemek cok acinasi bir sey

• Umarim oyle bir durum yasamam

• ben yaşadım ve şu an acısını çekiyorum inşallah sen yaşamazsın

• Tek basina gezme psikolojin dahada bozulur senin benim gibi biriyle tanisman lazimdi sevgili anlaminda değil oyle bir sosyallestiririmki bana mesaj at herturlu yardimi veririrm kizkardesimde asosyaldi cunku ordan biliyorum :)))))

1|0
    0|0
  • Buradan edin? Hem rahat olursun?

0|0
    0|0
    • Denemeye çalıştım ama 1-2 kişiden sonra hevesim kırıldı kimse yardım edemezmiş gibi hissediyorum

• Herkes aynı değil. İstersen yardım ederim mümkün mertebe

• Devam etsin bısver

0|0
    0|0
  • netten birileri ile tanış konuş anlar derdini anlattıkça rahatlarsın

0|0
    0|0
    • Uygun kisiyi bulamayacakmisim gibi hissediyorum genelde konusmaya calistigim insanlar cok he cikti

• Cok s*lak

• Bulursun zamanla konuşmayı dene 5 parmağın 5i bir değil sonuçta internet ortamı insan bol

• Özgüven kazanabileceğin aktivitelere katıl, kendini sev..

0|0
    0|0
    • Ne gibi mesela yapamazmışım gibi hissediyorum :/

• İlk önce hayatımdan yapamam, edemem gibi kelimeleri çıkart sonra da canın ne istiyorsa onu yap

• Az insan cok huzur. Bence hic bozma duzenini ablacim.

1|0
    0|0
    • Hic huzur yok bende o nasil olacak

• Huzur yoksa insanlarda arama battikca batarsin. Maneviyat bul kendine. Huzur islamdadir o kadar alim bosa dememistir.

• şehir? burada belki sen gibi yeni birileriyle tanışmak isteyenler vardır.

0|0
    0|0
  • bence çevreni değiştir çevrenden dolayı böyle özgüvensizsin

0|0
    0|0
    • Nasıl yapabilirim ki zaten girişken bir insan değilim

• kaç yaşındasın sen? okul çevren nedir? üni mi lise mi hangi çağdan bahsetmekteyiz şu an bir ondan emin olalım önce?

• 12. Sinif

• Bende senin gibi o dertten yakınıyorm hiç arkadaşım yok sewgilim yok telin çalmmaaşı berbat. canın sikiliraan yaz

0|0
    0|0
    • :/ aynen

• Berbat bir durum kimsenin yok arkadaşınız bişeyler alırken soramuyosunuz kimseye bu nasıl diee

• Toplumsal yardım kuruluşlarına katıl çevre edinirsin ;)

0|0
    0|0
  • Arkadaş edinmene gerek yok zamana bırak zamanla olur.

0|0
    0|0
  • Senin kategorinde ki insanlar ile tanışmayı dene sende.

0|0
    0|0
    • Onlari bulmak o kadar kolay degil

• Konus bol bol msjlasyani

0|0
    0|0
  • düzgün erkeklerın en çok tercih edeceği kız tipidir

0|0
    0|0
  • tanışmak :D

0|0
    0|0
  • sıkıntı olur senin için merak etme sen.

0|0
    0|0
  • buradan bile edinirsin bence yeterki iste :D

0|0
    0|0
    • Burdan zor sanki

• gerçi ben kendime göre dürüst olduğum için söyledim haklısın çok sahtekar yalancı var burada

• Ev boş gelsene.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hic mi yok bir ortamin okula filan gitmiyorvmusun

0|0
    0|0
    • Okulda selamlaştığım bir kaç kişi var sadece

• Bir tane bıle arkadasın yok mu?

0|0
    0|0
    • Sanalda 1-2 kişi var onlarla çok samimi değilim, reelde de selamlaştığım nadiren konuştuğum insanlar var sadece

• Mesaj at bakiyim bana.

• Bir sürü arkadaşın olacağına bir tane olsun yeter.😌

0|0
    0|0
    • Yok iste o da olmuyo bir turlu

• Aktivitelere katıl, okuyorsan sınıfındakilerle konuşmayı dene

0|0
    0|0
  • Önce bir psikoloğa gitmelisin bence

0|0
    0|0
  • Malesef bende senin gibiyim boşluktayım bosu bosuna yasiyo gibi bir his oluyo oyle akisina biraktim ben tabi kendimi cok uzuyorum ama elden ne gelirki

0|0
    0|0
    • Çok berbat yaa yalnızlık insan bunalıyo.

• Bende üzülüyorum bana ulaş olurmu

• Ama saçma Şaban şeyler düşünmüyorum yanlış anlama beni bu arada sadece dertleselim.

• aynı durumu 1 sene once bende yasadm hic sevgilim yoktu arkadasmda eve kapaniktim ardından tasinmamiz oldu başka memlekete gittik.. ve orada basimiza o kadar çok olay geldi ki.. yani degisecek olan noktayı bekle elbet degisecekk inş iyi günler yasarsin

0|0
    0|0
    • Bekliyorum ben de ama sanki hayatımın sonuma kadar bekleyip yalnız ölecekmişim gibi hissediyorum... Çok boşluktayım

• kadere inan...

• Keşke ya...
      Umarım dediğin gibi olur, böyle giderse 2-3 yıla ölücem

Yükleniyor...