Çocukluğumuzda oynadığımız oyunları sizce ilerde çocuklarımızda oynar mı?

Ağaca tırmanmak, çamurdan adam yapmaya çalışmak, saklambaç, körebe, yakartop, İstop, 9taş, dokuz aylık, yerden yüksek, yakalanbaç, isim şehir 😊 tabi birde bunları gelecekteki çocuklarda oynayacak mı? Yanı bence gelişen teknoloji ile kimse pcnin başından kalkmaz ama bilemiycem..

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• İtina ile kendisine öğretmeye kararlıyım. Bunun yanında Arı Maya, Heidi, Vücudumuzu Tanıyalım, Taş Devri, Kaptan Mağara Adamı, Jetgiller, Şirinler gibi çocukluğumun rengarenk çizgi filmlerini de izleteceğim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok isterdim cocuklarımda yasasın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Oynamaz, teknoloji geliştikçe insanlar sanal oyunların içine girmeye başladı.
    şu an çok gelişti hemde, eline silahı veriyolar, gözünde gözlük, altında koşu bandı gibi bişey bizzat oyunu yaşıyorsun.

1|0
    0|0
  • Bu oyunları evlatlarımıza biz öğreteceğiz.

1|0
    0|0
  • Eski çocukluk mu kaldı be. Şimdi heryer bina beton yığını ki olsa bile artık çocuklar bilgisayar ve tabletler baş kaldiramiyor

1|0
    0|0
  • vallahi eğer knight online o zamana kadar kalırsa çocuğuma çar alıp bütün gün oynatıcam :D

1|0
    0|0
  • Biz son kusakdik sanirim bizden sonraki nesil cok sanssiz. Bana oyle geliyorki. Ne bir samimi arkadaslari olacak nede aile baglari duzgun olacak bu teknoloji yanlis kulanilmakta. Uziluyurum

1|0
    0|0
  • bizzat beraber oynicam kismet olursa

1|0
    0|0
  • Biz sokak oyunlarının son nesiliydik ve bundan dolayı cok mutluyum nerede o aksam ezanı okununca gel dedikleri günler nerede o terli terli eve geldigimiz günler :D simdi ellerde telefon tablet

1|0
    0|0
  • 1999 senesindeki depremden sonra bu oyunlarda göçtü gitti :)

1|0
    0|0
  • Olmaz olamaz doksanlar da bitti o isler 😊

1|0
    0|0
  • Hic sanmiyorum oynayacak yermi kaldı sanki

1|0
    0|0
  • hiçbirini bilmiyorlarki hepsi sanal alem delisi oynamazlar

1|0
    0|0
  • yaşadığın yere ve çocuğuna nasıl davrandığına bağlı

1|0
    0|0
  • Nerdeeee biz sokağın son nesilleriydik.

1|0
    0|0
  • Büyükşehirdekiler zorda kırsal kesimdeki çocuklar oynarlar

1|0
    0|0
  • Kalkmazlar yahu :) hepsi bir degisik firlamalar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...