Kapat

Gerçekten ama gerçekten erkeklerden nefret ediyorum?

Bana kimse bir şey yapmadı ama arap ülkerine bakıyorum kadınlar dışarı çıksa namussuz oluyor yabancı ülkelere bakıyorum tecavüz taciz dolu aynı şekilde burdada böyle bir kadın ölse tecavüze uğrasa açık giyinse kasar oluyor ne yapsa suç kadın ülkede işin kötüsü bu tür erkeklere destek çıkan erkekler ve kadınlar var ne zaman bitecek bu kadınlarla derdi şu erkeklerin ne olurdu şu egemenlik kadında olsaydı belki o zaman dünya daha barış ortamına yatkın olurdu böyle olaylar çok az olurdu hatta hiç olmazdı erkekler her şeyin başı bu yüzden erkeklerden nefret ediyorum burada da bu tür çok erkek gördüm tacizcisini şiddet uygulayanını kadın dışarı çıksa namussuz diyeni bunları savunanı her şeyi kadına yükleyen bu erkek toplumundan gerçekten nefret ediyorum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yinede şeriat gelsim diyolar bu ülkeye kellelerini uçuracaklar haberleri yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende nefret etmeye başladım erkeklerden :/

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• kadınlara egemenlik verilse sözüm meclisten dışarı şuanki yetkilerini bile kötüye kullanan kızlar var ve korkma x kromozumunun y kromozomuna göre daha baskın olduğu açıklandı erkek nüfusu giderek azalıyor.

0|0
    0|0
  • Bizimde aralarında ortak bir yönü var kültür bu sorun kültür haklisin sen!!!

0|0
    0|0
  • Tecavüz taciz vs onlar suç bir yana ama.. İşe çok tek taraflı bakıyosn..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...