Cirkini opmemisler kendini namuslu sanmis?

Calistigim magazada bir kiz var arkadaslarla muhabbet ettigimizde surekli beni asagilamaya calisiyor belalti muhabbetle yeni biten uzun bir iliskim var bu yuzden surekli yok ben kimseyle opusmedim senin gibi yok oyle yok boyle diyip canimi skiyor. Sizce ne yapayim? Kafasina mi siksam:p

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• Dedikleri seni rahatsız etmemeli senin vicdanın rahatsa kendinle alakalı.

Kim ne derse desin senin kendine verdiğin değer kadar karşındakine yüksekten bakabilirsin. O kendini senden değerli gördüğü için bu cüreti kendide görmüş.

Senin de dönüp kendine ben ondan 1000 kat daha iyiyim demelisin, böylece sorun çözülmüş olur.

Başka bir nokta ise onun değer yarısında öpüşmemiş biri daha değerli, kendisinin çirkin olup olmaması bu değer yargısında bağımsız rol oynuyor. Sana göre ne değerli ise onu belirleyip bunu ona karşı vurgulamalısın, artık güzellik midir nedir bilemem bu değer sana göre. Madem o sana böyle bir psikolojik baskı yapabiliyor sen de ona yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • bir gunum okadar cok yogun geciyorki sabah 8 de derse girip oglen 14de is basi yapiyorum ugrasmaya takatim kalmiyor. Hayir yani herkesle mesafeliyim abuk subuk seyler cikiyor ortaya kendisi yapmadigini birakmamis hayati boyunca benim masum bir opucugumu 7 duvele namussuzuk olarak anlatmis

• Dedikodunu yapıyorsa onu ortamda dedikodu yaptığını söyleyerek rezil etmelisin, bu tür başkasının toplumdaki yerini karalamaya çalışan insanların en çok önem verdiği şey kendi itibarlarıdır. Dolayısıyla zayıf noktasından yürümeni tavsiye ederim.

• Tavsiyeni gerceklestirmeye calisacagim:)

Erkekler Ne Diyor 19

• Kişi kendinden bilirmiş işi ya çok tecrübeli bu konuda ya da dediğin gibi öpmemişler hiç zoruna gidiyo

0|0
    0|0
  • Çirkini öpmemişler kendini namuslu sanmış. Yani öpüşmek namussuzluk.. Yani bu teze göre sen namussuzsun. Onun ki muallakta çünkü parantez içinde "çirkin" sevgilisi olmuşsa bile bu kızı "çirkin" diye öpmemiş.(!) Yani kendi tezinle kendi kafana sık.

1|0
    0|0
  • Ama sende çirkinsin la bir yanlışlık var

1|0
    0|0
  • Senin konu başlığında en az onun hatası kadar yanlış ne sen yargılanabilir sin ne de müsaaden olmadan o seni eleştirebilir, net tavrını al ve mesafeni koy

0|0
    0|0
  • Güzel söz, herkesi kapsamaz.

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=OYU3BMO_MM4 köksal reis daha iyi blir

0|0
    0|0
  • ne diyon lâ tırrek de avuç dışı falsolu bii tokat salla

0|0
    0|0
  • belkide haklıdır

1|0
    1|0
  • Haklı bir söz. Ama gerçekten namusa değer verenler de var.

0|0
    0|0
    • Ya bahsettigim kiz saman altindan su yuruten cinsten. Tabikide herkesin namus kavrami var. Magazadaki tum erkeklere yazip sonuc alamayinca surekli benimle ugrasan biri benim alakam bile yok

• Sorun da yazdığın cümle mükemmel... teşekkür ederim... yeri geldiğinde kullanacağım bu sözü...

0|0
    1|0
  • hayal dünyasında kaç kişitle sevişmiş sordun mu :D

0|0
    0|0
  • Senin öpüştüğünü nereden biliyor?

Demek ki her şeyi herkese söylemeyeceksin sevgili aybük

0|0
    0|0
  • boşver laleyi ya

0|0
    0|0
  • bir şekilde onu kovdurmalısın :D

0|0
    0|0
  • kaç kere dedik çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır

0|0
    0|0
  • Kediyi ne yapmış pek mutlu görünmüyor☺☺☺☺☺☺☺☺☺

0|0
    0|0
  • Kargoya yavrusu şahin gibi gelir o da kendini sahın sanmış

0|0
    0|0
  • Senin gibi ortalik kızı olamadigim için özür dilerim de 😀 sonrasında da kavgaya hazir ol 😀😀

0|0
    0|0
    • Ya hem okul hem iste calisiyorum. Hayir yani insanlarla birebir iliskimde duzgun seviyede benimle neden ugrastigini bilmiyorum

• Namussuzlar herkesi kendi gibi yapmak ister burada amaç kendi ahlaksizliklarini ortmektir. Biro bisey derse bak bu kizda oyle diyeceklerde ondan. Seytanin hesap yani 😉 agzinin payını ver bir daha yapamaz öyle 😊

• Yani her güzel kız illa öptürecek mi kendini, ne alaka?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bosver uğraşma

0|0
    0|0
  • Sen ne tepki veriyosun

0|0
    0|0
    • Ben zaten hem okul hem is ayni anda yurutmeye calisiyorum yani alakadar olmuyorum ama kendkmi zor tutuyorum benimle neden ugrastigini anlayamadim

• Desene çirkefin teki sen yinede onun seviyesini dusme.

• Seni sey sanior

0|0
    0|0
  • benimde sevgilim olmadı ve kimseyle yakınlaşmadım ama hani tersini yapan arkadaşlarıma öyle konuşmuyorum. Herkesin hayatı kendine eleştirsende duracağın yer olmalıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...