Odtüde namaz kılan gençlere saldıran komünistler ben bir ülkücü olarak diyorumki haddinizi bilin haddinizi?

siz odt7de bunu yaparsanız bu ülkede demokrasi nasıl gelişir evet yorumlar nelerdir?

Güncellemeler:
Hadi
Evet

0|0
5|21

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlıktan nasıplerını alamamıslar.

0|6
    1|2

En İyi Erkek Görüşü

• ODTÜ de okuyanlardan dinlersen adamlar yerden göğe kadar haklılar dışarıdan saçma sapan yorumlar yapmamak lazım

2|5
    1|3
    • Ben odtünün nasıl bir yer olduģunu biliyorum merak etme sen

• nasıl bir yer olduğunu bende çok biliyorum o yüzden hiç merak etmiyorum :) Dini kendilerine reklam olarak kullanan topluluğun bir başka yalanı , Kabataş İskelesi gibi birşey buda

Kızlar Ne Diyor 4

• Özgürlük adı altında bir başkasının özgürlüğünü kısıtlamazsan düzelir bir çok şey.

1|2
    0|1
    • ben dindar deilim en son ne zmaan namaz kıldım belki 3 sene önce ama bu olay beni sinirlendirdi

• Tamam buyuk abimiz haddinizi bilin dediyse bilmemiz lazim hahahzh. Bilip bilmeden millete iftira atmayin.

0|3
    0|1
  • Malesef odtunun adi var ama hala kendini 70 80 lerde saniyor

0|3
    1|2
    • isterlerse onlara 80leri yaşat8rız ben bir ülkücüyüm ama onları 80lerden beter ederiz oda ayrı:)

• Ben mhpliyim ama bu yaptıkları zoruma gitti

• Ben Akpliyim anladigin uzere onu yapanlarinda parti adi altinda dini yontmaya calisanlr oldugunu dusunuyorm ya da parazit insanlar vardr bu olaydan karli cikack

• tahammülsüzlük.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Salt ülkemizde değil evrensel olarak demokrasi kavramının olmadığına, kısmen askerliğimi yaptığım ODTÜ'de inandım. Öğrencilerin yaptığı bazı olaylardan sonra. Ama bu güncel olayın aslını astarını iyi bilmek lazım. Kampüs içinde o kadar mescit varken saha da namaz şovunu doğru bulmuyorum.

1|2
    1|2
  • ODTÜ'ye terorist diyenlerin asıl kendisi terorist !
    Ne yaparsanız yapın karalayamayacaksınız.
    ODTÜ CANDIR !

1|4
    0|1
  • Bir ülkücü dindar ölür kimse sesini çıkarmaz, bir terör sempatizanı ölür aptal Türk gençliği kan ağlar. Allah ülkenin sonunu hayır etsin.

0|0
    0|0
  • olayı tam bilmeden yorumlamamak lazım bence ;)

1|2
    1|1
  • Tamam.
    -Odtüde namaz kılan gençlere saldıran komünistler grubu

2|1
    0|4
  • Çok iyi bir yere parmak basmışsın tebrikler.
    Evet demokrasi...
    Kardeş bunların karısı çocuğu ben falanca partiye oy veri cem dese kıyameti kapatırlar evlerinde demokrasi yok ki

0|0
    0|0
  • Kardeşim ben sana sonuna kadar katılıyorum odtude okuyanlarin yarısı ya sol örgütlerle dhkpc mlkp tkp ya da pkk la baglantisi var resmen vatan haini yetiştiriyor universite hepsine demiyorum yarisina bu sözüm çok iyi insanlarda yetişiyor vatanina milletine hizmet eden bilim adamlarida çıkıyor ama o yarisina dur demek lazım yakindir inşallah hepsi temizlenecek universiteside mecliside

0|0
    0|1
    • burdada varız hadi temizle

• Hainsiniz tabi desteklediğin adamlar bunu gösteriyo

• Sen rüyaya dalinca gotundeki killari alıyoruz haberin olmuyor dua ette içinizde iyi insanlar var Allah korkumuzdan sizi bombalamiyoruz haritadan silmiyoruz popon yiyorsa çık bakalım sokağa

• şimdi tütün çok kötü birşey o yüzden o şerefsizi yakıyoruz
    şimdi komunistlerde kötü insanlar bence bu şerefsizleri de yakalım

0|1
    0|3
  • odtüde okuyanların çogunlugu dinsiz imansız kişiler. Allahtan korksalar zaten buna karşı çıkmazlar bende odtü ortadan kaldırılmalı gitsinler klisede papazlık yapsınlar

0|2
    1|3
  • Orada iş biraz değişik sanırım

0|1
    0|0
  • saldırıya uğrayan çocuğun açıklamalarını oku...

0|0
    0|0
  • Adamsın kanka :)

0|1
    1|3
  • kendi üniversitelerine zarar verdiler koskoca rektör yök e sorgu vermeye çağrıldı

0|0
    1|2
  • Sonra istişhadi eylem yapınca terörist diyorsunuz bize kafirler

0|1
    1|4
  • Bahsettikleri demokrasinin milyonda bir kuralına uymuyorlar..

0|0
    1|2
  • Kominizim parayi bulana kadar kardes oyle bir soz var ya..
    Kansizlar, hepside terorist tahsilli esskler.
    Ben hacettepedeyim teroristlerle catisiyoruz bir kac ulkucu olarak.

0|0
    0|0
  • ülkücüsün herşeye hayır de boşver demokrasi iszin işiniz değil
    işid propagandası yapıldığı için tepki verdik aksı takdırde namazında olanda var aramızda komunist değil sosyalsitiz gelipte demokrasiyi bize öğretme

1|2
    0|2
    • Madem demokrasiyi iyi biliyon o zaman hoşgör7 denilen bir şey var bu coğrafyada en azından bunu öğrensen (en son 3 sene önce namaz kıldım dindar biri sayılmam ama haksızlığa karşıyım aynısı solcularada yapılsa tepkim aynı olur)

• kampüsün içinde o kadar mabbet var gelipte sahada artıslık olsun dıye kılmamalılar
      işid propandası yaptıkları için karıştık

• Ben de bir Türk Hristiyan olarak üniversitelerde dini mabetlere karşıyım

O üniversitede namaz kılan adamlar ışide adam topluyordu kafirlere ateistlere ve hristiyanlara karşı cihada teşvik ediyorlardı bu ülkede siz akıllı olun haddinizi bilin cihad edeceklermiş hadi ordan

1|2
    0|2
    • her müslümanda cihatçı değil kardeşim adın türk kendin bizans olmuş

• :) Din ile ırk millet iç içe geçmez bunu bil. Bizans ordusunda askerlik yapan peçenek türklerini hatırlatırım sana.
      Türküz diye müslüman olmak zorunda değiliz ve dinimiz bir ırk ile özdeş değildir

• Sende inandınmı buna yıllarca odtüde böyle birşey olmadı olmazda iftira atmayın insanlara

2|2
    1|3
  • Odtüye gittin mi hiç?

1|2
    1|3
Yükleniyor...