Çerkez olan var mı arkadaşlar :) ?

Tabi en başta hepimiz TÜRK'ÜZ. Ama kökeni çerkez olan var mı? :) ben çerkezim mesela.

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben türk değilim Türk vatandaşıyım niye türk olalım ya çerkez isek ya da niye Kürt isek kendimize Türk diyelim ya da Arap ise soyumuz niye Türküz diyelm Türk Vatandaşıyız tabi ki ama niye ırkımız olmayan bir ırkı kabullenelm niye bize bu dayatılyor ve böyle düşününce yargılanıyorz Aslını inkar eden bizden değildir diyen Peygamber efendimizin ümmetinden değil miyiz

0|0
    0|0
    • Kardeşim detayı oku yorma beni. Akşam akşam neyin kafası ya bu. Şovunuzu başka yerde yapın. Hepimiz türk üz ve gurur duyuyoruz. Sadece dedeleri çerkez asıllı olan var mı dıyorum. Manyak mısınız kafanız mı çalışmıyo anlamıyorum

• Sen soysuzsun birader

• Etnik köken ayrımı yapma. Hepimiz ortak bir atadan gelen farklı kavimlerin evlatlarıyız.

0|0
    0|0
    • ya bak canım canım konusma benim kafamı attırma ! Ne beyin yoksunu adamlarsınız ya ! Detayı okumuyon mu sen densiz? Hepimiz türk'üz dedim. O kavimleri soruyorum zaten. Asıl sen şov yapma. Şimdi kaybol git kendi pisliğinle yalan !!!

• Şov yapan ni sen varsın. Seni ayırıyorum ben sadece.

• Ayır zaten beni senin gibi hayvan olup ırk ayrımı yapacağıma senden ayrı olurum.

• Ben hun türküyüm knk :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...