Kızlarda zorunlu askerlik?

Kizlardada zorunlu askerlik olsa keske ya. Ben cok istiyorum gitmek. Ne guzel erkekler askerden sonra cok guclu oluyorlar bizde oyle olurduk k :) :)

Kızlarda zorunlu askerlik ?

Güncellemeler:
Kızlarda zorunlu askerlik?
:) :) :)
Evett alinn bizide lütfen !!

0|0
9|32

En İyi Erkek Görüşü

• Kızları da alın askere
    Gönül verdim kara gözlü esmere
    Alıp götürdüler beni askere
    Kurban olam size ey komutanlar
    Kızları da alın artık askere

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• olası bir savaş halinde kadın askerlerden kayıp vermek mantıklı olmaz
    çünkü savaştan sonra azalan erkek nüfusunu doğum yaparak arttıracak olan siz kadınlarsınız

savaştan sonra erkek kaybı olacak ve bir an önce yeni nesil ile bu açığı kapatmak gerekecek
    erkek kaybı demek ağır iş gücü, askeri, sanayi kaybı demek

genelde kadın nüfusun asker olduğu ülkeler kadın nüfusunun çoğunluk, fazla olduğu ülkeler

1|0
    0|0
  • Askerliğin görülmeyen konusulmayan yönleri var, kadın subaylarimiz zaten var ve basarililar. Yalnız kadınlar düşük rutbede zorunlu askerlik yaparsa maalesef bunu istismar edenler olabilir ve bunlar hiç konusulmayabilir. Kadınlar subay olsun ama er, erbaş olmasın. Ben eşimi Sevgilimi gönderirken tereddüt ederim

1|0
    0|0
  • Oyşş. Türk kızlarına yakısmaz ama. Kezbanlar silah tutamaz

0|1
    2|1
  • Subay ol o zaman

0|0
    0|0
  • sıkıyorsa gel yanıma :D

1|0
    0|0
    • Geleyim :D olur

• Tebrikler :D Basarilarinin devamini dilerim :D

• teşekkurler

• ay komutanım ojem bozulmuş

0|1
    2|0
  • Askerlik kızlara zorunlu olsun erkekler zaten kız olursa gönüllü olur :)

0|2
    0|0
  • Seni benim orduya alcam :D

1|0
    0|0
  • bence de gitmeniz lazım, en azından 1 ay olabilirdi:)

1|0
    0|0
  • Bizim burada o iş yaş :)))) asılırlar

1|0
    0|0
  • E kolayi var her sabah 5 de uyan 5 km koş , balkondada 2 saat nobet tut sadece bu kadarini 1 hafta yapsan yeter :)

0|0
    0|0
    • Bize o ortam lazım :)

• Aynen #nesliyzgt

• Kendi aramizda kamp yapalim dicem de şimdi bayanlar olarak kuaför + manikur pedikur de istersiniz üstüne bide sabah hazirlanmak için 1 saat süre istersiniz bide tam iştimadayken benim lavobya gitmem lazim dersiniz ortalik harmana şenligine döner :)

• gidinde görün erekenizi :D

0|0
    0|0
  • Zorunlu askerlik bkz: Zorunlu Ölüm. Türkiye'de yaşamanın bedeli. erkekseniz muhtemelen askerde, kadınsanız kıskanç bir eski sevgili ya da koca, belki de kendini tanrı gibi goren bir polis memuru, o da olmadı sırf sokakta yürümeniz birinin hoşuna gitmedi diye. kaçamazsınız bundan. bu ülkede yaşıyorsanız böyle şekillerde ölmek zorundasınız. yok oyle huzur icinde adam olun.

0|0
    0|0
  • Askerlik kızlara göre değil arkadaşlar :) Kız gibi zırlayan erkekler gördüm ben size naptırcaklar mıntıka manyagı olursunuz silah falan hayal etmeyin :D

0|0
    0|0
  • size laylaylom geliyor

0|1
    0|0
  • bekara karı boşamak kolay gelir, git gel de gör bakalım nasıl güçlü olacağını :)

0|0
    0|0
  • savaş anında 42 yaşına kadar alınabılırsınız. ama bızm kızlar evlendıkten sonra evde bir semirmeye başlıyorlar bırak askerı mutfaga bıle almazlar.

0|0
    0|0
  • Tabi imkânsız olan her şeyi ister insan

0|1
    0|0
  • her sabah -20 derecede kalkıp silah teçhizat 5 km koşacaksanız benim gibi neden olmasın?

0|1
    0|0
    • kadın, kocasına işe giderken kahvaltı hazırlamaya üşeniyor sıcak yatağında yatmak varken :D

• hayatında hiç 5 km koştun mu?

• Ya senide almasalar askere sende durduk yere sokaga cikipta ben 5km kosup geleyim demessin.

• gitde gör bir ebeninkini tersten :D

0|1
    0|0
  • Bence de gerekli... hem de çook... özellikle kızlar bu durumdayken...

0|0
    0|0
  • Tabi ya mutfağa da adam lazım 😆

0|0
    0|0
  • Yanliz paylastiklarin subay

0|0
    0|0
  • ama askere giden her erkek değişiyor yakın bir asker akraban varsa bunun farkına varırsın

0|0
    0|0
  • Türk kızı ırkını sev

0|0
    0|0
  • Askerde senin için iyi olmazdı

0|0
    0|0
  • Siz askerligi kolay bişi zannediyosunuz heralde :D gidin de görün :D

0|0
    1|0
    • Kadınlar acıya ve stres e karşı erkeklerden daha dirençli la kadın askerler epey iyi çıkıyor :(

• Hep askerde kalırım ozamn

0|0
    0|0
  • Kızlar da belki akıllanırlardı askere gitselerdi.

2|0
    0|0
  • 2-4 nobetinin ne oldugunu bilsen bu fikre kapilmazdin.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 9

• Seve seve gider Türk kızına yakışır şekilde Aslanlar gibi yaparız askerliği.

1|0
    0|1
  • Hayatimda en istediğim sey bir kız olarak askere gitmek :/ of of

2|0
    0|1
    • Ben nasıl askerlikten yırtacağımı düşünürken siz ne içiyorsunuz bir anlasam :(

• Sen hiç askerlik görmediğin için bitiyorsun askerlik en aptalca yerdir güzelim arap sabunuyla temizlik yaptırırlar.
      Pencerenin üzerine havalandırma penceresi yazacak kadar aptal bir zihniyet var bayan er olmadığı için size hava hoş geliyor tabi :)

• @kafeinsiz olsun banane :D askeriye olsun da ne olursa olsun olumsuz cevapların bile beni yildiramas

• Bende çok istiyorum askere gitmeyi kozlar için kanun cikarmalari gerek zorunlubolmasa bile gönüllü olmalı.

1|0
    0|0
  • bencede iyi olurdu

1|0
    0|0
  • oldu bir o kaldı yapılmadık

0|2
    0|0
  • bende gitmek istiyorum isteyen gidebilse

1|0
    0|0
  • Vatan sevgisi cinsiyet meselesi değil şahsiyet meselesidir!

0|0
    0|1
  • Ben bunu babama dedigimde sen iki gun boyunca toplam 200 gun sinav cekemiyorsun daha ne askerligi dedi jfwjwfkwfh biraz dogru

0|0
    0|0
  • aynen keskee

1|0
    0|0
Yükleniyor...