Sizce biz ülke olarak ne kadar avrupalı bir ulkeyiz? Halk, politika, düşünce tarzı vb. yönden?

Politika, halk yasantısı, düşünce tarzı, vb. olarak ne kadar avrupalı bir devletiz veya avrupalı devletlere ve halklara ne kadar yaklaşmış durumdayız?
Sadece ahlaki olarak değerlendirme yapmayınız. Eğer avrupalı bir ülke değilsek durumumuzu nasıl degerlendirirsiniz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• jeopolitik durumdan mütevellit kültürlerin karmaşası içinde kalmış bir milletiz. ama kimsenin birbirinin yaşam tarzına saygısı olmadığı için ne avrupa kültürünü benimseyenler tam avrupalı ne de doğu kültürünü benimseyenler tam olarak o kültüre ait. arada kalmış bir yapımız olduğunu düşünüyorum açıkcası.

0|0
    0|0
    • Katılıyorum peki bizi ayıran tek nokta sence saygı konusu mudur? Yoksa başka nedenlerinde varmıdır?

• Kesinlikle öyle tesekkur ederim

• rica ederim:D

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupayı gözünüz de çok büyütmeyin.

0|0
    0|0
    • Dostum ben o amacla yanı onlar gibi olabilirmiyiz veya onlar cok iyi diye sormadım oda arkadaşımla tartışıyoduk. Sizlerinde fikrini alma adına sordum. Eğer bir fikrin ve bu fikre hizmet eden sevenleri örnekleri ve olayları belirtebilirseniz sevinirim :-)

Kızlar Ne Diyor 3

• Avrupali degiliz ki niye oyle olmak isteyelim.. degiliz.. iyiyiz

0|0
    0|0
    • Niye değiliz peki seni bu düşünceye iten nokta nedir?

• Baya bir onlara ozentilik söz konusu giyim tarzı dövmeler falan fakat düşünce yapısı olarak geri kaldık bence kimimiz çok geri kafalı bence

0|0
    0|0
    • Bende buna katılıyorum şekil olarak yaklastıgımız noktalar var ancak dusunce tarzı, halklar vb. konular aslında bizim sadece onlara özendigimiz ve taklit ettiğimiz gerçeğini önüme koyuyor.

• Yanlis batililasan zihnini kullanamayn bir ulkeyiz

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle peki sizi bu düşünceye iten sebebler ve örnekler nelerdir açıklayabilir misiniz :-)

• Anladim ucretsz verdikleri hastanedd kullanln aynimi acaba

• Hiç bilmiyorum onu.

Erkekler Ne Diyor 2

• sistemi kağıtta batı, pratikte doğu, halkı yarı batı yarı doğu ama maalesef doğunun islamın çukurundan çıkamadık henüz

0|0
    0|0
  • hic degiliz

0|0
    0|0
    • Sebebleriniz nelerdir açıklarsanız mutlu olurum :-)

• Oda tartışılması gereken bir konudur ancak bu benim sorum için bir cevap degilki yinede teşekkürler :-)

• yani soruna gelecek olursak avrupali degiliz

Yükleniyor...