Bir kadının geçmişi ne kadar önemlidir? Erkekler neden bir kadının ondan önce yaşamış olduğu şeyleri bu kadar önemser?

Arkadaşlar bence bu durum hiçte adil değildir. Biz kadınlar bir erkeğin geçmişini kafama o kadar takmazken erkeklerin bunu yapması sacma. Biz nasıl bir erkeğin bizimle olduğu anı bize verdiği öneme daha fazla dikkat ediyorsak erkeklerin de bunu yapması gerekmez mi?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• ”erkek şöyle düşünür: “isterse başkasını sevsin,
    yeter ki sevişmesin.” kadında cümle tersine döner: “isterse başkasıyla
    sevişsin, yeter ki sevmesin.” çünkü kadına göre vücudun merkezi yürek,
    erkeğe göre etek. erkek eteği paylaşamaz, kadın yüreği.”
    - Küçük İskender

6|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gerçekten seviyorsa bakmaz geçmişe he ama yobazlar var onlar bakar onlardan uzak durmak lazım çünkü onlar her haltı yerler bu şan sayılır ama kadın yapmışsa yüz karası olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yobazmış, şöyleymiş böleymiş...

Arkadaş ben, benimle olacak insanın geçmişini önemserim. Geçmişini bilmediğim birinin geleceğinde olamam. Bu kadar net. Ben nasıl ki geçmişimi temiz tutmaya çalışıyorsam o hanımefendi de bir zahmet öyle olacak.

He ben erkeğim her istediğimi yaparım diyen bunu isteyemez o ayrı.

0|0
    0|0
  • kararın doğru fakat bazı erkekler bir kıza sadece kendisinin sahip olduğunu bilmek ister diğer yandan sahip olduğun beden ahiretin tarlası olan dünyanın bir parçası yani benim açımdan önemli olan açık açık yüz güzelliğin ve duygularındır :D

1|0
    0|0
    • Madem bu sekilde dusunuyorsun o zaman erkeklerde hayatlari boyunca sadece birini sahiplensin. Of aman bir seyin degisecegi yok bosverdim

• öyle olmuyomu zaten

• Sapma sapan bir soru olmus bağyan oncelikle dedigini sadece erkekler kizlara karsi yapmiyor tam tersidr var ki ayrica bir insanij gecmisi temizse karsisindakindende bunu beklemesi en dogal hakkidir ve ayrica gecmisteki hersey silinip atilamaz

0|0
    0|0
  • gecmıs onemsızdır cunku herkez hata yapar kımı buyuk kımı kucuk kısıye gore degısır sunu soylerım hatatsız kul olmaz tek soz

0|0
    0|0
  • Geçmişinde maddi şeyler elde etmek için değerlerinden vazgeçen benim yanımda olamaz. Geçmişinde yüz kızartan suç işleyen hırsızlık yalan yuva yıkma yanımda olamaz. Geçmişinde haram yiyen benim eşim olamaz. Uyuşturucu alkol gibi şeyler içmiş olabilir lakin arındığında yanımda olur. Geçmişinde çöpten ekmek topluyorsa yanımda olur.

0|0
    0|0
    • Neden senin geçmişim çok mu ak pak

• @Siyahhhhhhh hiç bir zaman namusumu ahlakımı gururumu hiçe saymadım. Hiç bir zaman bir insanla menfaat ilişkisine girmedim. Hiç bir zaman bir insanı kandırıp da çıkar sağlamadım. Hiç bir zaman bir insanı ağlatmadım hiç bir zaman da kaderine terk edip ortada bırakmadım.

• @Siyahhhhhhh insanların hataları olur ne diyorum yüz kızartıcı suç diyorum orada. Trafik kazasından insan ölür hatadır ama namusunu para karşılığı satmak hata değildir. Bir insanı ağlatmak hatadır ama haram yemek hata değildir. Uyuşturucu kullanmak hatadır ama insanları birbirine düşürmek laf taşımak hata değildir.

• En önemlisi budur aslında.

0|0
    0|0
  • Çok önemlidir brooo

0|0
    0|0
  • En obenlş sey gecmis benım icin

0|0
    0|0
  • Benle olduğu zaman önemli

0|0
    0|0
  • Ahh inan bana aşık olduktan sonra gecmiş hiç onemli degil. Ben aşik olduysam geçmiş geçmiştir :)

0|0
    0|0
  • Erkek kadında iyi bir geçmiş , kadın erkekte iyi bir gelecek. Gayette adil

0|0
    0|0
  • hayır ben nasılsam karşımda ki de öyle olmalı. namus nedir ar edep nedir bilecek iyi benden önce yemediği halt kalmayacak ben ona sevdiğim mi diyecem. kurban ederim yok öyle şey

0|0
    0|0
  • Kışın yediğin hurmalar tırmalar tırmalar

0|0
    0|0
  • gecmisini kabul ettigim icin seviyorumdur zaten etmes sevmem

0|0
    0|0
  • Noldu bekaretimi kaybettin yazıyorsun bunları buraya git birine ver ver sonra ben seni alayım yok öyle

1|0
    1|0
    • Neden beynin sadece bekaret vb olaylara çalışıyor. Ben bir genelleme yaptım. Sonuçta geçmişte yaptigimiz hatalar sadece ses vb değildir toplumda etik olmayan bir sürü olay var.

• Yani bakireysen bakma hakkın var

Kızlar Ne Diyor 5

• erkekte şu düşünce de var, yarın benim çocuklarıma anne olacak. süt verecek o göğüsleriyle, emzirecek çocuklarımı doyuracak. işte oradaki kutsal görüntüyü kafasında düşünürken, aynı göğüslere başkasının dokunmuş olma ihtimalini koyamıyor koymuyor. zaten koyulcak gibi de değil bence.
    erkek tene değmemişi, kadın kalbe değmemişi ister.

0|0
    0|0
  • Kim demiş kızlar önem vermiyor diye? Şahsen benim sevdiğim erkeğin geçmişi beni alakadar eder.

0|0
    0|0
    • Evet alakadar eder ama benim düşüncem bizler onları yargılamıyoruz. Benim anlayamadığım olay kadınların neden daha fazla yargılanması. Sonuç olarak aynı toplumda aynı kurallar içerisinde yaşıyoruz

• Kızlar yapınca "namussuz" erkekler yapinca "erkektir yapar" diyen bir toplumda yaşıyoruz, ne bekliyordun.. Maalesef böyle konularda eşit tutulmuyoruz.

• Toplumsal oldugunu düsünüyorum. Erkekler kadinin gecmisine kadinlar ise erkegin gelecegine bakar.
    Bence ikisininde hem gecmisi güzel olmali hem gelecegi

0|0
    0|0
  • Dusunen var oyle

0|0
    0|0
  • Aslinda bunu herkes yapar cunku gecmisimiz bir ayna gibidir gelecegimizi yansitir diye dusunuyorum

1|0
    0|0
    • Elbette ama insanların değişebilme ihtimalleri vardır. Sonuçta kimin geçmişi hatasızdır? Hepimizin şuanki düşüncelerimize göre bir çok şeyi yapmamaliydik. Ama yaptık bunu değiştiremeyiz lakin kendini değiştirip aynı şeyleri tekrarlamaya bilirsin. Ama insanlar bunları göz ardı edip sadece yargiliyor

• Evet dogru eger insan hatasindan donuyosa ve dogruyu bulmak icin bir caba gosteriyosa onu kimsenin yaptiklariyla yargilamaya hakki olmaz

Yükleniyor...